Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A bleach c. animében amikor a...

A bleach c. animében amikor a 41. részben Ukitake és Byakuya beszélgetnek mit értenek a következő párbeszéd alatt?

Figyelt kérdés

Ukitake:"Byakuya kicsoda az a halálisten?"

Byakuya:"Nem fontos.Legalábbis nincs semmi köze, ahhoz az emberhez akire te gondolsz."


Kire gondolt Ukitake?


2012. okt. 2. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

A mangát az eleje óta követem, de az animét csak a Hueco Mundo arc óta,de ha jól gondolom ez a rész kb akkor van amikor Ichigoék mennek megmenti Rukiát ugye?


Ha igen, akkor sztem ez az, h volt egy halálisten, akire Rukia felnézett (Shiba Kaen), aki Ukitake hadnagya volt és nagyon hasonlít rá Ichigo (csak a hajuk más színű) és Ukitake akarva akaratlanul arra gondolhatott h Ichigo=Shiba


lesz róla egy kis visszaemlékezés nemsoká -mármint Shiba Kaenről- meg később Hueco Mundoban is lesz róla szó

2012. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ó Nem is kicsit lesz szó róla :D
2012. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán Uraharára gondolnak. Vagy a vaizardok egyikére. Van még pár lehetőség. Így nem ugrik be a rész. Sokaknak keresztbetettek a saját fajtájukból is, így számtalan lehetőség lehetne ha "halálistenre" utalnak. Nem túl toleráns népség.

(van még pár tipp, de az már spoileres lehet ha még csak a 41. résznél tartasz. Majd újranézem a részt. Hátha...)

2012. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igy utolag jobban belegondolva ha Kubo akkor mar tervezte a Fullbring arcot akkor valoszinuleg Ginjora gondolt...de persze lehetett Urahara is,a wizardokat kizarnam mert egy emberrol volt szo a wizarok pedig tobben vannak es akkor meg nem is tudtak rola hogy van ugymond egy vezetojuk aki Shinji lenne.
2012. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem Ichigo apjára gondolnak? Én mindig azt hittem...
2014. febr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem Shiba Kaenre, mivel Ichigo pont úgy néz ki, mint ő, plusz egy családból is származnak.
2014. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!