Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok, Kuchiki Byakuya...

Mit gondoltok, Kuchiki Byakuya tényleg halott?

Figyelt kérdés

Aki olvasta a 502. Bleach mangát, tudja miről van szó. Ha Byakuya halott, Kubo, a manga szerzője szerintetek kit fog még "megölni"?


Nekem ezzel kapcsolatban vannak tippeim. Szerintem Toshirót életben hagyja a szerző, valószínűleg neki is szán egy kemény harcot majd. Kenpachi 100%, hogy életben marad. A főkapitány véleményem szerint el fog esni a háborúban. Egy új fejezet fog elkezdődni a Lelkek Világának történelmében.


Én nem vagyok meggyőződve arról sem, hogy Ukitake és/vagy Kyoraku életben maradnak a nagy háborúban. Sajna nem tudom, hogy Kubo hogyan gondolkozik, mondhatnám, hogy figyelembe veszi a rajongókat, melyik karakternek nagyon a rajongótábora például, de Byakuya halála szerintem sokunknak erős lenne, márpedig ez is benne van a pakliban. 1-2 hét és megtudjuk (lehet, hogy a következő fejezet egy másik eseménnyel fog foglalkozni, tehát húzza majd az időt Kubo kicsit. Én ezt tenném a helyébe.


A fentieket lehet ugye arra is alapozni talán, hogy ez az utolsó fejezet. Mostmár a szerző könnyebben "elengedheti" a fontosabb szereplőket is. (Kira is kérdéses...)


Byakuyára visszatérve, nem örülök, hogy meghalt, mert kedvencem volt. Másrészt, Kubo-t utálni fogom, ha itt trollkodik és végül mégsem halt meg... És utálni fogom akkor is, ha tényleg meghalt. :P Na szóval, érdekes lesz a folytatás.


Mi a véleményetek, Byakuya meghalt, vagy sem?



2012. júl. 25. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel Byakuya elég szívós az is kérdéses, hogy egyáltalán meghal e. Én szívem szerint életben tartanám, de a történet szempontjából előnyös lenne, ha mégis meghalna. Nem kegyetlenségből, de legalább fordulat. Kira halálát pedig erősen kétlem. Ezt arra alapozom, hogy bejelentették több ezer katona, sőt még Byakuya halálát, de azt egyszer sem mondták ki (hangosan), hogy Kira meghalt volna. "Eltűnt a reiatsuja." Ennyi volt a legtöbb utalás, amit hallhattunk.

Kenpachi egy elvetemült vadállat, nem használ bankait, meg se kottyan neki, ha esetleg keresztülszúrják itt-ott. Szerintem tuti győztes és lehetetlen kicsinálni! Nem is örülnék neki...=(

Én Kyoraku halálára tippelek, Ukitake titokzatosabb szereplő, semhogy most meghaljon.

Toshiro edzését pedig nem azért mutatták, hogy kicsinálják egy ilyen harcban.

De ez persze csak az én véleményem. Izgatottan várom a folytatást, hogy ne csak megérzésekre kelljen hagyatkozni!=)

2012. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha tovább olvstad a mangát pontosan nem tudom melyik fejezet de benne van egy pillanatra, amikor a 0. osztag főhadiszállásán kijön a gyógyvizes medencéből:)
2013. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!