Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez?

Melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem sok mindenre emlékszem, régen láttam.

Filmsorozat volt.3-4részes.

Egy nő/férfi (aki vagy nyomozó volt vagy csak odaköltözött) egy óriási házba, ami titkokat rejt.

Pl.: volt egy labda , ami állandóan "kísértette" az ott lakó személyt. Legurította valaki lépcsőn (de senki nem volt a házban) és elvitte egy folyóhoz kidobni de mire hazaért megint gurult le ua. a labda a lépcsőn.

Volt valami egy tolószékkel is. Ami szintén "magától" mozgott.

Ha jól emlékszem valami gyereket öltek meg ott, vízbe fojtották.



2012. szept. 26. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én is emlékszem ,nekem úgy rémlik,hogy a film elején a főszereplő férfi kiszállt telefonálni az autóból,és egy másik autó belehajtott az autójukba,amiben a felesége és gyermeke ült,meghaltak.Ezután a férfi vett egy nagy házat,ahol történtek ezek a ,,szellemes,dolgok.Amúgy azt hiszem a férfi zeneszerző volt.Aztán nyomozni kezdett,és kiderült,a ház évekkel ezelőtt valami nagyon gazdag gyárosoké volt ,és nekik volt egy beteg tolószékes fiuk,akit valahogy megöltek-?-és eltemették egy ház alá.A helyére pedig örökbe fogadtak egy fiút ,hogy legyen ki örökölje a vagyont.A végén úgy emlékszem,hogy leégett ez a nagy ház.Na,de ez nem sorozat és bocsi,hogy hosszú voltam,amúgy elég régi film,talán a 70-es évekből való.ha eszembe jut természetesen megírom a címet,mert most már én is töröm rajta a fejem.
2012. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!!

Ez lesz az!!:)

Akkor nem filmsorozat volt, mással keverem!!:)Köszi , hogy szóltál!!:)

2012. szept. 27. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs mit,megtaláltad már amúgy ?,mert én még sajnos nem jöttem rá...
2012. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sikerült megtalálni!!:) :)

"Az elcserélt gyermek" (The Changeling)

2012. okt. 1. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen tényleg,akkor viszont köszi :)
2012. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazán nincs mit, és sokat segítettél könnyebb volt megtalálni.:)
2012. okt. 4. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!