Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kezdő animé néző vagyok,...

Kezdő animé néző vagyok, milyen humorosat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 07:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már mai gyerek, ez valahogy kimaradt az életemből, igazi, esetleg vulgáris poénokkal rendelkező animékre lennék kíváncsi.
2012. szept. 23. 07:24
 2/8 anonim ***** válasza:

Full Metal Panic! vannak benne olyan részek, amin könnyesre nevettem magam, mivel ment az Animax-on sztem van neten magyar szinkronnal is


Soul Eater ez fenn van neten elejétől végéig magyar szinkronnal, ez inkább harcolós+vicces sztori


illetve a Death Note, ez nem vicces, de általában azok is szeretik, akik sose néznek animét, egy kimondottan remek produkció, ez is megtalálható teljesen szinkronizálva

2012. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz: Full Metal Panic! mind a 3 évadja (Full Metal Panic!, FMP: Fumoffu, FMP: The second raid- ezt nem tudom, hogy leadták-e szinkronosan) valamint ami még eszembe jutott az a Slayers, a kis boszorkány -ez is tele van poénokkal-, illetve a Trigun-t is ide sorolnám.
2012. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az FMP second raid még nincs szinkronizálva. Én a Bleach-et ajánlom.
2012. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ikiki,


a kérdező humorosat kért, a Bleach nem az, sztem a Bleach csak elrettentő példa lehet...

2012. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy ha nagyon röhögni akarsz ott a :


Beelzebub /Shounen Comedy/

Gintama /Shounen Comedy/

Haiyore!Nyaruko-san /Shounen Comedy/

Tengen Toppa Gurren Lagann

Dusk Maiden of Amnesia

KHR /Shounen Comedy/

Toradora

Welcome to NHK!

K-On!

Bakuman

Bakuman 2nd /3.évad októbertől/

Higashi no Eden

Kuragehime

Honey and Clover

Danshi Koukousei no Nichijou

To Love Ru

Motto To Love Ru

To Love Ru : DARKNESS /Októbertől a kövi szezonban/



A FullMetal Panic azért szerintem 1 fokkal gyengébb ezeknél de azis bennevan még bőven a jó kategóriában.


De ha nagyágyút akarsz venni , ott a One Piece , ami igaz nem a humor van középpontban , de belehet rajta fosni a nevetéstől.


A másik ilyen a Gintama , harc nagyon ritka benne , végig a humorról szól szinte , volt jó pár olyan rész amine befo*tam szószerint!


A Beelzebub , azmeg egy alap shounen comedy , jó harcok , 1 főszereplő 1 antihős , olyan hülye hogy már fáj , belehet szarni ezen is :D


Mivel írtad kezdő animés vagy ezért írok 1-2 ami igaz nem humoros , de ha komoly animés akarsz lenni ne hagyd ki .


Berserk

Mirai Nikki

Angel Beats!

Code Geass

Claymore

Elfen Lied

2012. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem a Fullmetal alchemist a legjobb , rohadt sok poén van benne viszont eszméletlen az egész sztori , ja és sok benne a harc jelenet de sztem megéri megnézni , na meg a Death Note nagyon jó ez nem vicces de a történet nagyon jó , olyanok ís szeretik akik nem néznek animét :)
2012. szept. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokan olyanokat írtak, amik szinkronosak.. attól még nem lesz humoros.

A FullMetal Panic! szerintem éppen hogy beesik ebbe a kategóriába.


Én nagyon imádom, a kedvencem is Gintama :) tényleg nézd meg!

Ezek után, az eléggé érdekes témákat feszegető Seitokai Yakundomo. Bár ecchi-t ír műfajnak, nem gondolom, hogy az lenne, inkább csak a viccek miatt.

Danshi Koukousei no Nichijou, láttam, más is írta, ilyen rövid részes, bár 1 részen belül vannak, szóval rendes 24 perces részek vannak.

A Nem rég kezdődő (még nyáron) Binbougami ga! elég vicces, bár csak az első 2 részt láttam XP

A Haiyore!Nyaruko-san is elég sok humorban bővelkedik.

Egy szintén kihagyhatatlan, Hetalia Axis Powers majd a World Series. Rövid 5 perces részek, itt is humor, az országok kiparodizálása.

Arakawa Under the Bridge, itt sok a szó, szerintem nagyon jó, érdemes megnézni.

Soyonara Zetsubou Sensei, itt is érdekes a cselekmény, jó humor, jó történet, illik hozzá a grafika.

Esetleg a Himawari!

2012. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!