Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez az animációs mese?

Melyik ez az animációs mese?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sokra emlékszem belőle. Nagyjából 2000-2004-ben jött Magyarországra, akörül láttam. A lényeg, hogy az emberi testben játszódik a film, ott bent dolgoznak. Pl ha a gyerek felsértette az ujját, akkor vérlemezkék szaladtak helyretenni.. A főszereplő lény (nem emlékszem mi) valamiért felkerekedik és nekiindul a testnek.. Emlékszem, amikor valaki megmutatja neki az agyalapi mirigyet, akkor visszakérdez, hogy "agyalapi miri mirigy?".

És az álmoknak külön helye volt, kivetítőkön meg lehetett nézni az ember addigi élete során átélt összes álmot.

Azt hiszem Disney mese, de végignyálaztam már őket, és nem találtam.. És mese, nem pedig sorozat!! (szóval nem az Egyszer volt egy élet) :)



2012. szept. 17. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jah most látom hogy már rég megtaláltadXDÍgy válaszoljak olvasás nélkülXDNah mindegyXD

Király kis film,nem?XDKi a kedvenced?XD

2012. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, meg is lepődtem a részletes válaszon, de köszönöm!! :) Azóta már megnéztem, nagyon jó, igen. :) Jones a kedvencem :D Még egyszer köszi a segítőkész választ :)
2012. dec. 26. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!