Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez az animációs mese?

Melyik ez az animációs mese?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sokra emlékszem belőle. Nagyjából 2000-2004-ben jött Magyarországra, akörül láttam. A lényeg, hogy az emberi testben játszódik a film, ott bent dolgoznak. Pl ha a gyerek felsértette az ujját, akkor vérlemezkék szaladtak helyretenni.. A főszereplő lény (nem emlékszem mi) valamiért felkerekedik és nekiindul a testnek.. Emlékszem, amikor valaki megmutatja neki az agyalapi mirigyet, akkor visszakérdez, hogy "agyalapi miri mirigy?".

És az álmoknak külön helye volt, kivetítőkön meg lehetett nézni az ember addigi élete során átélt összes álmot.

Azt hiszem Disney mese, de végignyálaztam már őket, és nem találtam.. És mese, nem pedig sorozat!! (szóval nem az Egyszer volt egy élet) :)



2012. szept. 17. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Esetleg ez? Bár ez régebbi lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=v8cPlxT6IDo

2012. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hol volt, hol nem volt…az emberi test ???
2012. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, ez egy ilyen Disney-szintű mese volt. :) Nem az egyszer volt sorozat, nem ilyen minimaxon ment, hanem moziba is talán, én még anno videón néztem :D
2012. szept. 17. 21:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem az Ozzy és Drix ?
2012. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁ nagyon köszönöm!! Ez az!! Egész este ezen agyaltam :) Köszönöm tényleg!! :D De örülök :))
2012. szept. 17. 22:09
 6/12 A kérdező kommentje:

Várjál lehet hogy nem is ez az :DD A képek alapján úgy megörültem, de ez egy sorozat megint csak :S És magyarul nem is találok youtubeon részt :D

Az meg egy rendes film volt, úgy emlékszem.

De kezdem azt hinni, hogy túl rég volt, és nem emlékszem rá rendesen :) Na mindegy! :D

2012. szept. 17. 22:13
 7/12 A kérdező kommentje:
A sorozat egy filmen alapult, ezért volt olyan ismerős, és megvan az általam keresett végre: Ozmózis Jones!!! Szóval köszönöm szépen, nagyon hasznos volt a válaszod!! :)
2012. szept. 17. 22:15
 8/12 anonim válasza:
Bocsi hogy itt kérdezek...! na azt kérdezném hogy nem e ismeritek azt az animációt amiben egy nő wc ben dolgozik és nincs senkie ! Nagyon vágyna egy társra... az a lényeg hogy minden nap talál egy virágot abban a üvegnben amibe a férfiak teszik a pénzt hogy a wc re mehe...! Kicsit bonyi de nagyon aranyos és vicces ! Nem szines inkább fekete fehér! Csak a kontor van ! Kérlek írjátok le ! kerestem úgy is hogy loves stori de nem találom...! köszi ! és még 1 szer bocsi!!! :)
2012. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
bocs kontur
2012. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen ez a sorozat az Osmosis Jones című filmen alapul(és nem Disney!)

A film története pedig az hogy egy halálos vírus,Thrax,belekerül a fickó testébe ahol Osmosis Jones(Ozzy)is dolgozik,és végig azon dolgozik hogy őt megállítsa.Kap segítséget is,Drixet,akit a fickó megfázás ellen szedett be.Thrax úgy dolgozik hogy minden úgy tűnjön mintha egy egyszerű kis torokgyusziról és orrfolyásról lenne szó,ezért senki nem hiszi el Ozzynak hogy egy halálos vírus van a testben.De Ozzy tovább nyomoz és próbálja megállítani,itt jön az a jelenet mikor bacinak álcázva magát belopódzik egy megbeszélésre ahol Thrax éppen a tervét magyarázza,itt jön az "agyalapi miri mirigy?" jelenet.

Itt van a film YouTubeon magyarul:

http://www.youtube.com/watch?v=WwqonORv0Ew

2012. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!