Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a számnak az...

Mi a címe annak a számnak az alkonyat című filmben szól ahol Bella és Edward táncolnak a bálon (a film végén)?

Figyelt kérdés
nem a Radiohead-15 steps című számára gondolok...egy nő énekli azt hiszem cheryl cole de nem biztos...megtudná mondani nekem valaki melyik ez a szám? nagyon fontos :S
2012. szept. 17. 15:18
 1/7 Adri baba ***** válasza:
Iron&Wine Flightless Bird, American Mouth
2012. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Adri baba ***** válasza:
2012. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Adri baba ***** válasza:
nem tudom erre gondosz e de a balon erre tancolnak a vegen es veletlenul sem nő enekli....
2012. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

twilight soundtrack flightless bird american mouth


ez a szám címe de a film végén egy nő énekli azt histzem ennek a nőnek a nevét nem tudom...

2012. szept. 17. 15:59
 5/7 A kérdező kommentje:
ohh :S :DD akkor máshogy fogalmazok..ezt a számot feldolgozta egy női énekesnő is az elöbb hallottam a rádióban és hát fontos lenne hogy megtudjam ki az :DD
2012. szept. 17. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaj bocsi. az utolsó válasz nem jó. nem olvastam el h nem a Radiohead.és azt kuldtem el... sorry
2013. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!