Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek magyar Twilight...

Ismertek magyar Twilight fanfiction-et 18+/felnőtt tartalommal? Link please!

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


A legvégén lesz az igazi, vérbeli +18, de addig is megéri elolvasni, mert nagyszerű fic egy nagyszerű írótól. :)

2012. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi :) Én is sok remek fanficet találtam e témában, csak már mindet elolvastam és vhogy nem birok ujakat találni. Na, bele is vetem magam :)
2012. jún. 1. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen, ez biztosan tetszeni fog, mert felettébb igényes, és a lehető legjobban le tud kötni :) majd írd meg, hogy tetszett kritika formájában, ezt értékelni szokták az írók :)
2012. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kristen-Robert fanfic [link]
2012. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

„Kopp-kopp!”-hangzott a terasz felől. Jacob érkezett meg a délutáninál fesztelenebb ábrázattal és hatalmas vigyorral az arcán.

„Szép jó estét mindenkinek! Milyen gyönyörű tavaszi este!”-szólt, különösen elvarázsolt vidám hangon.

„Ó, remek.”-dünnyögte Edward mártirkodva. Bella oldalbabökte.

„Szia Jacob, ülj csak le!” – invitálta vidáman. „Kérsz valamit?” – folytatta baráti közvetlenséggel Bella.

„Nem, kössz. Nessie?” – felelt gyorsan, szemeivel szerelme után kutatva, majd tekintetét a hatalmas teraszajtón át, a reggeli séta helyszíne felé irányította.

„A szobájában lazít” – válaszolta Bella.

Jacob egy pillanatig nem tudta eldönteni mit jelent a „lazít” szó, azaz most zavarhatja, vagy szigorú magányra vágyik. „Köszönöm” – mondta elgondolkodva Bellának, miközben elképzelte Ness sötétbarna göndör haját... szépen ívelő szemöldökét... csillogó barna szemeit... csinos orrát... enyhén telt ajkait... finom állát... kecses nyakát... kívánatosan domboruló melleit – Edward morgott egy határozottat – karcsú derekának lágy vonalait...

„Jacob!” – szólt sziszegve Edward, aki minden egyes gondolatot hallott és akinek apai elméjét fölöttéb megrázta a lányáról szóló erotikába hajló ábrándképsor.

>> Bugyi! << gondolta dacosan magában Jacob, miután felismerte a helyzetet és elindult Nessie szobája felé vezető lépcsőhöz.

Edward ijesztő sebességgel Jacob előtt termett és mindenre elszántan útját állta az első lépcsőfokon.

„Jaj, bocsika” – szólt alázatosan Jacob. „Nem gondoltam komolyan, csak jó a kedvem!”- mondta angyali ábrázattal és őszintén mosolygott.

„Nem is gondolhatod komolyan!” – sziszegte Edward, aki még ekkor sem enyhült meg. – „Arra még mókásan sem gondolhatsz, az számodra nem létezik! Megértetted?”

„Igen, főnök!” – vágta vigyázba magát Jacob.

„Megértetted?” – ezt már közelről az arcába mondta.

„Igen, megértettem” – mondta végül megadóan Jacob. " IrinaKri Reneesme élete 12 fejezetben

[link]

2013. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!