Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett a Drive...

Nektek hogy tetszett a Drive c. film?

Figyelt kérdés
Én úgy ültem le, hogy ez egy akciófilm lesz, de egész mást kaptam. Nekem nagyon tetszett. Több órával a megnézése után kezdtem csak igazából megérteni a filmet.
2012. szept. 1. 23:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
nekem nem pedig szeretem ezeket a színészeket
2012. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A zene jó, de egyébként egy nagy nulla az a film.

Kíváncsian várom, h mit értettél meg belőle, de van egy olyan érzésem, h egy épkézláb mondatot nem fogsz tudni összehozni.

A legviccesebb, h egyesek szerint hatalmasat alakított a srác:D

Ennyi erővel Arnoldtól is hasra kellene esni, mert mit tolt a Terminátorban, a srác végig ugyan azt a balf.asz fejet vágja.

2012. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz, de azt se éreztem utána, hogy "hú de megnézném újra". Néhol a főszereplő végtelen higgadtsága meg a kevés beszéd, de talán pont ez a tempó és stílus teszi egyedivé a filmet. A zenéjét meg még azóta is hallgatom :)
2012. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*bocs azt akartam írni, hogy néhol már zavart a főszereplő végtelen higgadtsága stb.
2012. szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megoszlanak eléggé a vélemények, én azok közé tartozok, akiknek nagyon bejött.

Persze volt benne logikátlanság, de annyira lekötött a film nézés közben, hogy csak később, órákkal/napokkal később jöttem rá párra.

Sztori sem nagy szám, de mégis a film úgy ahogy van bejött.

2012. szept. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég sűrűn néztem mennyi van még hátra a filmből, ekkora unalmat régen tapasztaltam.
2012. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező én még mindig várom a véleményed, h miért is vagy teljesen oda meg vissza:)

De ha nem írsz se baj, megszoktam már, h ilyenkor hirtelen elhallgatnak az emberek.

2012. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, én egy akciófilmre ültem be, de nem azt kaptam, hanem egy részletekre nagyon ügyelő lélektani filmet akciófilm köntösben. Akciófilmnek tényleg pocsék, de a már említett lélektani filmnek, kíváló, és én ebből a szemszögből néztem, nem az akciófilm aspektusát. Hogy miért is mondom hogy lélektani film? Egyrészt a hangulata miatt is, ami kifejezetten nyomasztó és végig ott motoszkál. A lassú jelenetek után robbanásszerű váltással hirtelen megjelenő agresszió is ezt a bizonyos hangulatot építik. A színészek sem beszélnek sokat, viszont a főszereplő pillantása sokszor többet mond minden szónál, rá vannak írva az érzelmei. De szerintem a legnagyobb erőssége még is a realitásában rejlik. Ez a film bemutatja, hogy a valóságban az ilyen "akciósztárok" éppen olyan emberek mint akárki más; nem tapadnak rá a cicababák, csak a bajbajutott, megtört nők; ha (SPOILER) valaki meghal, akkor nem kezd el ordítani, meg hisztizni, és a legelőször kézbekerülő nagy kaliberű fegyverrel lemészárolni mindenkit, hanem csak (ha lehet így fogalmazni) tűri. (SPOILER VÉGE) Ezek (és még lehetne sorolni) teszik emberivé a karaktert.


És az egész film (bennem legalábbis) egy nagyon mély nyomot hagyott.

2012. szept. 2. 19:38
 9/11 A kérdező kommentje:
Kielégítő volt a válaszom? :)
2012. szept. 3. 19:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen:)
2012. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!