Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti is láttátok már a Felhők...

Ti is láttátok már a Felhők Felett 3 Méterrel c. film 2. részét? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés

Én személy szerint végig bőgtem a film második felét. Nekem nagyon nem volt szimpi a csaj,és igaz,tudtam,hogy nem fognak összejönni Babival,de mégis nagyon szomorú voltam:(

Nekem annyira nemjött be,sokkal de sokkal jobbra számítottam,ráadásul kb csak minden 2.mondat volt lefordítva,tehát nem is nagyon értettem hogy hogy jöttek végül össze Ginnel..

Nektek mi a véleményetek? Hogy tetszett?

És esetleg nem tudja valaki hogy lesz-e 3.része? Valahol mintha azt olvastam volna,hogy igen,de nem vagyok benne biztos:S


2012. aug. 15. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Gin szimpibb volt ,mint Babi,már csak azért is mert miért megy olyanhoz hozzá Babi akit nem szeret,vagyis nem úgy ,mint H-t?Mintha szenvedtetni akarná magát.Egyszóval nekem Ginn miatt jobban tetszett a 2.rész.
2012. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszett , hatalmas csalódás volt. A csaj se volt szimpi , de ez csak egy dolog, az egész film erőltetett , vontatott volt, próbáltak ugyanolyan jelenteket tenni bele mint az elsőbe voltak .
2012. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lauka05 válasza:
Nekem se tetszett annyira,én is úgy voltam hogy tudtam hogy nem jönnek össze a végén de mégis reménykedtem hogy hátha valami csoda történik:)De ha most jól értettem a H kicsit "haragszik" a Babira ugye amiért hozzámegy máshoz holott őt szereti...Lehet hogy nem jól látom de ezért marad a Gin-nel a végén..És ez így nem jó..Meg sehogy se jó..Szóval teljesen más mint az 1 :(
2012. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milliókkal jobb a 2. rész, mint az 1. Szerintem Hugo-hoz sokkal jobban illik Gin.:) Bár meg kell modjam nekem Clara Lago nem volt szimpi, de ahogy megnéztem a filmet rögtön az lett. Gin illik H-hoz Babi meg nem. Babi cserben hagyta H-t amikor a legnagyobb szüksége volt rá, ráadásul Babi férjhez megy, ő döntött úgy hogy nem kell neki H. És H szereti Gin-t is és Gin is H-t. Szóval jó ez így, és sztem ne legyen 3. rész. Inkább legyen még több film ezekkel a szereplőkkel!!!:)
2012. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!