Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az amerikai filmekben miért...

Az amerikai filmekben miért olyan a tampon?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de egyszerűen nem tudom megfejteni :D Most nézem a szex és new yorkot és ebben is egy 10 cm hosszú valamit ad oda az egyik a másiknak :D

2012. aug. 29. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Mert valószínűleg nem tampon, hanem valami más. Lehet tippelni. Esetleg a csomagolása más.
2012. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, mert mondja neki, hogy tudnál adni egy tampont és utána elmondja, hogy így most neki nem maradt tampon.. :D más a csomagolás? Jó az lehet, de miért 10 cm-s? :D
2012. aug. 29. 14:39
 3/9 halibel ***** válasza:
46%
Kétfunkciós xDDD
2012. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam :D:D Na de komolyan, senki nem tudja a választ? :( :D
2012. aug. 29. 14:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Ohh már utána olvastam :) megvan a válasz..jobb lett volna ha először googleba írom be :D
2012. aug. 29. 14:55
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
a tampax? kár hogy nálunk nem olyan :D
2012. aug. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem azért, mert applikátoros?o.O
2012. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, azert, mert applikatoros.

Sokkal jobb es higienikusabb, mert nem az ujjad kell a huvelyedbe dugni, hanem az applikatort (muanyag vagy papir cso) es egy masik kis csovet feltolni, ami felhelyezi a tampont a helyere, mindenzt akar az erdo kozepen, ahol nincs kezmosasra lehetoseg.


Szerintem oriasi talalmany!

2012. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.Sajnos nálunk nem nagyon van,ami igen,az meg írtó drága.Sima fajtát szerintem ott már nem is használnak.
2012. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!