Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vége a Dr. House sorozatnak....

Vége a Dr. House sorozatnak. Beszélgetünk róla? Nektek tetszett az évadzárás? Mit gondoltok a sorozatról?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszett és tisztára elhittem h meghal. Ami meg Wilsonnal történik az borzasztó h 5 hónap alatt belehal a rákba :S


A rész végén amikor Foreman megtalálja a kisasztala lába alatt House kártyáját szerintetek azért mosolyog mert megsejtett vmit h nem halt meg?


Üdv


2012. aug. 26. 19:20
 1/8 A kérdező kommentje:
** sorozatzárás
2012. aug. 26. 19:21
 2/8 anonim ***** válasza:

nem úgy volt hogy Wilson nem halt meg hanem elmotoroztak a végén?


Foreman szerintem is rájött hogy nem halt meg House


amúgy kár hogy vége lett én nem untam elnéztem volna még 1-2 évadot

2012. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen rosszul fogalmaztam. Azt nem mutatják amikor meghal de már nem volt sok ideje :S


Énis nagyon szerettem a sorozatot, 4-5 éve folyamatosan követem. Hiányozni fog nagyon :S

2012. aug. 26. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy sorozat volt én is követtem már kb 5-6 éve.Szerintem a lezárás is jó lett nem lett ilyen happy endes inkább Househoz illő-méltő lezárást kapott.
2012. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem túl kapkodónak tűnt ez az egész befejezés...:S eleve, h Wilson csak egy rész végén jelenti be, hogy rákos, semmi előzményt nem tudunk, egy részt megérdemelt volna. Mondjuk, hogy House jön rá, hogy mi baja. Én is elhittem, hogy meghalt, csak akkor kételkedtem, mikor Wilson a temetésén beszélt, hogy egy bunkó, stb...Foreman meg tuti tudja, hogy House nem halt meg, csak így rejtőzik el...azért megnéznék egy részt a jövőben, amiben bemutatják, hogy House visszamegy egy kis időre, mert tuti nem bírja ki, hogy ne lesse meg a kollegáit:) Méltó befejezés, oylan "house-os" :D de elnéztem volna még vagy 3-4 évig...:D
2012. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem az nem tetszett, hogy Wilson rákos lett. Örültem volna, ha ezt valami mással helyettesítik. Ami nekem már túl sok volt, az a befejezés üteme. Tök jól felvezették, hogy House és Wilson mit csinál az utolsó 5 hónapban, erre House megint önhibájából bajba kerül, mint általában. Aztán az az égő ház... oda se tudtuk meg végül, hogy hogyan került. Amikor House egyedül filózik és vezeti le logikailag, hogy érdemes-e élnie, az baromi jó, de utána szerintem nevetségesen hirtelen jön az, hogy "de meg tudok változni." Szerintem ezt máshogy kellett volna megoldani.


A temetés számomra kissé röhejes volt. Nagy csalódás lett volna számomra, ha tényleg meghal House és így végződik a sztori. Valahogy nem bírtam komolyan venni, hogy az egyik percben még egy égő házból igyekszik kijutni, a másikban meg már egy urnát látunk, és senki nem sír. Semmi drámaiságot nem vittek bele.


A végén a csavar nagyon tetszett viszont. Sejtettem, hogy ilyesmi lesz, előtte valami olyasmit vártam, hogy House megszökik (mondván, már úgyis mindegy, ha egyszer börtönbe kerül, addig miért ne menekülhetne és lehetne együtt Wilsonnal), de így is jó volt.

2013. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tetszett! Mondjuk a 4. évadtól szerintem folyamatosan süllyedt a sorozat színvonala, főleg a Huddy-szál miatt, és ezzel a sok érzelgőséggel, meg a folytonos drámázással, mint Amber, Kutner halála, diliház, felvagdosom a lábam, Wilson rákos, de a leg WTF-ebb moment számomra az volt, amikor az 5. évadban kiderült, hogy nem az apja, nem is az apja. Mi ez egy szappanopera?

Eltértem a tárgytól bocsi, de elragadott a hév :-D Szóval nem tetszett az évadzáró, túl sok mindent sűrítettek bele, és megint ez a drámázós megalománia.

És őszintén szólva, nem akarok érzéketlen lenni, de ez a Wilsonos dolog engem nem igazán hatott meg. Ha csattanni akart, akkor bármennyire is fájt volna, szegény House-t kellett volna kinyírni, annak legalább meg lett volna a kellő hatása. De így, hogy Wilson meghalt, hát Istenem...szomorú, de ennyi.

És ami a legnagyobb baromság volt a 8. évad alatt, ez "tetszurna" dolog, David Shore túl sok Romeo és Júliát olvasott, vagy mi?

A legnagyobb szomorúságot pedig az okozta számomra, hogy így House már többet nem lehet orvos :( Ez engem sokkal jobban elkeserített, mint Wilson halála. Azt hittem, hogy sokkal jobban megszállottja a hivatásának, szóval számomra ez így nagyon illúzióromboló lett.

És Chase, mint a team főnöke? Na neee, na neee, ez már túl sok volt nekem.

A legjobb szó a befejezésre: AMERIKAI, méghozzá túlon-túl.

2013. jún. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további véleményeket. Üdv
2013. jún. 30. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!