Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem néztem a Barátok közt-öt...

Nem néztem a Barátok közt-öt soha de erre kíváncsi lennék: Igazából meghalt Magdi néni vagy csupán csak a sorozatban?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy,csak a sorozatba!Amúgy él és virul!
2009. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csak a sorozatban halt meg!
2009. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
csak a sorozatba halt meg mert egy hosszabb szabatsagot szeretet volna,de a szerkezto nem tudta hosszu idore nelkuloznie Magdi anyust.
2009. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de szerintem megtudtak volna oldani azzal h Vilibaval elutaznak s majd vissza mennek...vagy pedig marad a kolostorban,arra az idore... hianyozni fog Magdineni:(
2009. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó! nekem is hiányzik a sorozatból Magdi néni, de nyugi, mert vissza fog térni:) hamarosan megint szerepel a sorozatban. nagyon kíváncsi vagyok, h hozzák majd vissza
2010. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem halt meg.:/ Ez nem úgy van mint az életben,ha pl Vili bácsi eltöri a lábát az életben nem fogja.Én imádom különben a BK-t!!!!!
2010. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!