Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak kíváncsi vagyok. Egy...

Csak kíváncsi vagyok. Egy színészNŐn (sorozatban, filmben stb. ) a nők/lányok mit néznek meg? Tehát mi az amit külön elemeztek? A sminkjét a haját vagy a ruháját.

Figyelt kérdés
És az utcán szembejövő nőn/lányon?
2008. nov. 26. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én először az arcát, úgy, ahogy van. Aztán a kezét, majd az alakját. A megjelenésében azt figyelem, hogy milyen gesztusai vannak, mennyire magabiztos a kiállása. A többi dolognál azt tartom fontosnak, hogy passzoljon az illető egyéniségéhez, tudja viselni és ne legyen nagyon mű. Plusz a kiegészítőket is meg szoktam nézni. Ha valakin olyan karkötőt látok, amihez hasonlóm nekem is van, egyből szimpatizálok vele :)
2008. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem a kifejezett szépséget, inkább érdekes legyen az arca. test; pl túl izmos, túl hanyag, túl mű. én minden nőt összehasonlítok magammal. látom, h sokkal szebb, kb olyan mint én, vagy csúnyácskább. valahogy az utóbbi megnyugtatóbb. ha szebb, akkor azzal nyugtatom magam, h frissen ébredt fejjel elkenődött sminkkel, kerti munka, háztartás vezetés, gyerekek mellett, tuti nem ilyen lenne. :)
2008. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a szinesznok is pont olyanok mind mi esetleg egy kicsivel tobb penzzel:D hidd el teged is tudnanak gyonyoruve varazsolni csunyava es atlagossa is...en soha nem nezek meg egy lanyt sem es egy szinessznot sem(csak abba az esetben ha tenyleg nagyon szep,azokon csak amelkodni tudok),azzal ellentetben hogy engem sokan megneznek.En az az ember vagyok aki elfogad mindenkit olyannak amilyen.
2008. dec. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja ne ertsetek felre nem a tevebe neznek engem:D csak az uton.talan a derekig ero gondor sotet barna hajam nezik:D vagy kitudja??
2008. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!