Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan oldanátok meg ezt a...

Hogyan oldanátok meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Szóval, ma(júl. 24-én) ment a Film+-on délután, este pedig a Hallmark-on a Szent Johanna című film két különböző szinkronban(a Hallmarkon lejátszottat a Hallmark megbízásából készítették). Meg szeretném venni, de nem tudom, hogy azon a DVD-n melyik szinkron van? Film+-os? vagy Hallmark-os?


Annyit tudok, hogy a Hallmarkos Szent Johanna főszereplőjének(ugyanaz a film, csak kisebb vágás és hang a különbség) magyar hangja: Molnár Ilona.

Köszönöm a válaszokat!


2009. júl. 25. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés!

Szerintem ez csak akkor derülhetne ki,ha megvennéd.:/


Talán annyi kapaszkodó lehetséges,ha esetleg utánajárnál mikor készült a Hallmark-szinkron és összevetnéd a DVD kiadásának idejével.

2009. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem rossz ötlet, de asszem sejtem melyik szinkront tartalmazza a DVD. A Hallmarkosban voltak vágások(pl. mikor eltalálták nyíllal, nem mutatták, hogyan vették ki, a Film+-osban pedig igen), ezeket csak nem hagyják ki a DVD-ről. De hát majd kiderül, köszönöm a választ!
2009. júl. 25. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában amit leadnak TVben az cenzúráltabb verzió
2009. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!