Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehetnék olyan mint...

Hogyan lehetnék olyan mint Hetes és/vagy a Borg?

Figyelt kérdés

Amióta Star Treket nézek, nagyon tetszik a Borg, és Hetes is amolyan példaképemmé vált.


Lehet, hogy kicsit pesszimista vagyok, de ha létezik a Borg vagy egy ahhoz hasonló faj, én kívánom, hogy asszimilálja ezt a félresikerült emberiséget, velem együtt, hogy végre hasznos része lehessek valami nagyobbnak, és ne egyedül kelljen szenvednem meg küzdenem mindenért...


Hetes karakteréért is oda vagyok, lenyűgöz a tökéletesség iránti törekvése... Bennem nincs ehhez elég kitartás...


Van itt valami nagy Trekkie, aki tudna tippeket adni, hogy hogyan válhatnék én is olyanná, mint Hetes, külsőleg és belsőleg is (az implantokat leszámítva :D)?


18/L



2012. aug. 21. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Bocsi, tudom, nem ezt a választ várod, de inkább tanuld meg elfogadni önmagadat. Persze igyekezni kell mindent jól csinálni, de mivel ember vagy, soha nem leszel tökéletes. Ha meg túlságosan törekedsz rá, csak elveszíted az önbizalmadat. Így is hasznos része lehetsz valami nagyobbnak, ha a szabadidődben segítesz valami jótékonysági szervezetet és ha célul tűzöd ki, hogy az emberiség javát szolgáld. Ha megetetsz egy kóbor kutyát már hasznossá tetted magad. És nem vagy egyedül. Azért van a család meg a barátok, hogy ne egyedül kelljen szembenézned mindennel. Amúgy még a tökéletességről annyit, hogy egy emberélet ehhez nem elég. Miben akarsz tökéletes lenni? Tökéletes mérnök/tűzoltó/állatorvos stb.? Tökéletes anyukat? Tökéletes barát? Vagy mi? Mindenben nem lehetsz az. Inkább keress 1-2 dolgot, amiben nagyon jó akarsz lenni és igyekezz elérni a célodat. Hetes messze nem tökéletes, pl. az emberi kapcsolatok terén nagyon is kezdő.


Ui.: Én is nagyon szeretem a Star Treket, lenne kedved velem levelezni? 2 évvel idősebb lány vagyok és sajnos a barátaim nem nézik, nincs kivel beszélgetni róla. :)

2012. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!