Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok közt: meghalt a Magdi?

Barátok közt: meghalt a Magdi?

Figyelt kérdés
lehentergett a lépcsőn? lol ? :DD
2009. júl. 23. 21:11
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
lol ? :D:D:D:D
2009. júl. 23. 21:52
 12/36 anonim ***** válasza:
55%

VÉGRE meghalt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAHAHAHAHAHHA


VILI bácsi lökte le a magdit!

2009. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

dehogy ő lökte le : D csak az otthonkájára véletlenül rálépett, és nem szólt magdinak, aki felvette, és napközben senki nem szólt neki, hogy koszos.

kibicsaklott a lába a lépcsőn.

2009. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

ja, és amikor legurult, még magához tért, a postás megkérdezte, hogy jól van-e, segítsen-e neki, stb., de magdi néni mondta, hogy hagyja csak, pihen egy kicsit, nincs baja.

tehát a postás tudná igazolni, hogy baleset történt, de pont előtte beszélt vili bával arról, hogy megy majd a barátnőjével a velencei tóra, szóval majd nem fogják tudni kihallgatni jó darabig.szerintem. : D. kell a bonyodalom.

2009. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
télleg izéltek a lábnyom miatt a rendőrök? ez mekkora:DDD így elképzelem ahogy vili bá ilyen jackie chan formán lerúgja magdi nénit:DD
2009. júl. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

ezt figyeld!


Kinga meg terhes!reinkarnáció.XD

2009. júl. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Nem Vili bácsi lökte le de őt fogják szerintem meggyanúsítani a lábnyoma miatt ami Magdi néni otthonkáján van. Legalábbis így lenne logikus, de szerintem Kinga, Géza, Tilda megvédik majd Vili bácsit. Ezt az egész storyt majd a postás fogja tudni szerintem tisztázni, mivel ő még beszélt is Magdi anyussal, és Vili bácsi fönnt volt virágot locsolni és ezt is látta a postás és ő fogja majd bebizonyítani Vili bácsi ártatlanságát. Legalábbis én így gondolom.
2009. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
2009. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek a mai részre nagyon várom már
2009. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
na akkor Vili majd hajolgathatsz a szappanért a sitten :D
2009. júl. 24. 13:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!