Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ironman vs Terminátor!?

Ironman vs Terminátor!?

Figyelt kérdés

Helló , tudom hogy egyiksem létezik, de ha a filmet nézzük melyik lenne az erősebb?

Vasember vagy a Terminator Extreme(TX)Ez az egyik legerősebb terminátor. Szerintem Vasember képes lenne győzelmet aratni!

Hát összevettés mind kettő golyoálló,.

Vasember tud repülni is,tenyeréböl energiát lönni, rakéta a felallkarba, Tx is fel van szerelve fegyverekel, folyékony fém páncél a vázza föllöt amit képes folyton regenerálni.Ezért is lenne nagy Harc , persze kötve hisszem hogy képes egy olyan rakétátt amit a Vasember az első résszbe mikor a tankot elintézi. Én a vasemberre teszem a voksom. Hajrá jó szavazást! írjatok indokot is vagy magyarázatott ha válaszoltok.



2012. aug. 5. 22:30
1 2
 11/12 anonim válasza:
irtam hogy a külselye golyó álló hiperacélkarószéria! áthatolhatatlan a negyedik részben lévő géppel hasonlítsd az első részekbe nem sikerül igazi gyilkólógépnek kivitelezni a technólógia fejlettlensége miatt! ugyanugy keresne a terminátor is a gyenge pontot nyugodj meg :)) bocs a helyesirásért !!
2013. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A vasember nyerne.A lézer hatékony,de nem kifogyhatatlan.Sajnos. plusz a vasember tud repülni a terminátor meg nem. De akkor tudna repülni a terminátor ha enne pár tál chilis babot!!! xDDDDDD
2015. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!