Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ironman vs Terminátor!?

Ironman vs Terminátor!?

Figyelt kérdés

Helló , tudom hogy egyiksem létezik, de ha a filmet nézzük melyik lenne az erősebb?

Vasember vagy a Terminator Extreme(TX)Ez az egyik legerősebb terminátor. Szerintem Vasember képes lenne győzelmet aratni!

Hát összevettés mind kettő golyoálló,.

Vasember tud repülni is,tenyeréböl energiát lönni, rakéta a felallkarba, Tx is fel van szerelve fegyverekel, folyékony fém páncél a vázza föllöt amit képes folyton regenerálni.Ezért is lenne nagy Harc , persze kötve hisszem hogy képes egy olyan rakétátt amit a Vasember az első résszbe mikor a tankot elintézi. Én a vasemberre teszem a voksom. Hajrá jó szavazást! írjatok indokot is vagy magyarázatott ha válaszoltok.



2012. aug. 5. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sztem 1értelmü ilyen mód hogy a Terminator , mivel Vasembert 1 ember irányítja terminator meg maga gép .

:D

2012. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez kérdés?


Egyértelműen Terminátor:D

2012. aug. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vasember nyerne simán:

-TX nem tudna közel kerülni hozzá

-Ott a lézer ami kettényesi a TX-et

-ha gáz is van kiviszi a világürbe és otthagyja.

2012. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kössz a válaszokat!

Hát Vasember azért erősebb! :P

2012. szept. 4. 02:02
 5/12 anonim válasza:

Hulk a legerősebb

megenné az egész marvel meg dc comics társaságot :D

2012. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igy játszunk! :P :D ? Mi?

Akkor Goku a legerősebb !:D Ssj1 harci erő alapon első átalakulásnál 150 Millió!!

Cell games!!:P Full power Ssj1! 8 Milliárd ! :D

Nem kell tovább sorolnom :P

Vegita 25.000 erővel el tudná pusztitani a bolygot! :P :D

2012. szept. 25. 19:29
 7/12 anonim ***** válasza:

terminator



aki a lézert írta: nem hasítja ketté, csak ideiglenesen, mert mivel folyélkony fém, hagy mondjam így, regenerálódik!



de, csak megjegyzem, a 2. ben, az ítéletnapban a robot (t 800 asszem)

ne mtudodtt, nem volt ideje

2013. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát de a Tx-nek a váza ott van ez nem a T1000-es!

Folyékon fém allat ott van a terminátor Váz.

2013. márc. 17. 18:02
 9/12 anonim válasza:
Hogyha a terminátor erelyét az első két részből vesszük elő akkor egyértelműen vasember mert nemtudták akkoriban annyira megcsinálni de ha a terminátor 4-ben lévő t-800ast nézzük akkor már megint más a helyzet mikor a t-600-ast kettétépte mint egy darab szart olvastam vmi angol terminátor oldalon hogy 600-tonnás nyomásnak is ellen áll a t-600-as csípő és gerinc rotora ha igy ála helyzet akkor elég könnyedén öszeroncsolja vasembert ha egyszer megfogja! A váza meg golyó álló hiperacélkaroszéria :) Ha A terminátor 4-ben lévő t-800-ast veszük ami már elég jól kivan vitelezve akkor már fordul a mérce :))
2013. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó kösszi a választ! :)

Igen a negyedik részben lévő t800 valóban brutálisnak tünt az elözökhöz képest! Bár vasember tud repülni a kezében ott van a rakéta amit a tankra lött ki! + az tenyeréből energiát lő ki! Meg a léser amit tud sugározni tuti szétvágná a terminátort! Bár ki tudja ez nem igazán lehet megmondani egy teszt mindenkép kéne! :) Szerintem a a vasember páncél mindenkép add anyi erőt hogy felvegye a terminátoral a versenyt! :) + ott a sisakban a mesterséges inteligencia is ami azért tudná elemezni a robotot és segitene megtalálni a gyengepontját!

2013. nov. 13. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!