Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akkor én most nem vagyok...

Akkor én most nem vagyok ember? Nem vagyok oda ezért a Project X filmért.

Figyelt kérdés
Pedig hatalmas "particica" vagyok (szőke,platform cipős,nagymellű,népszerű),de egyszerűen nem érezném jól magam olyan helyen ahol az emberek nekiállnak vetkőzni, meg szanaszét piálják-drogozzák magukat. Mindenki dug mindenkivel.Nem vagyok alkoholista, sőőt,de ha hívnának egy ilyen buliba, utolsó dolgom lenne elmenni.

2012. aug. 5. 18:28
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*anti alkoholista
2012. aug. 5. 18:40
 2/21 anonim ***** válasza:

"szőke,platform cipős,nagymellű,népszerű"


Ebből az jön le, hogy még nagyon éretlen vagy. De embernek azért ember. :) Hány éves vagy?


Azt nem tudom,hogy mi a project x, de az határozottan jó, hogy nem vedelsz éjjel-nappal.

2012. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

félre olvastam...szóval nem vagy antialkoholista, sőt...


Értem. Nos... így már nem áll az előbbi irományom. Egy hülye p.csa vagy. :) Semmi több.

2012. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam, h fetrengek. Csak,hogy szeretek 3-4 somersby-t bedobni. A project x egy film. Ha nem tudod,hogy miről szól a kérdésem,olvasni ahogy látom nem sikerül (majd megtanulsz) akkor miért írsz? nyomi.
2012. aug. 5. 19:01
 5/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
19.
2012. aug. 5. 19:11
 7/21 anonim ***** válasza:
És most mi a f.sz köze van a filmnek hozzád?Máshova kell tenni az ilyen kérdést.
2012. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Most neked a filmmel van bajod, vagy a bulival?

Nekem sem jönne be az ilyen buli, de a film szerintem hatalmas volt, nem gondolkoztat el a világ nagy problémáin, de hatalmas feelgood film, kikapcsol.

De ha a film sem tetszett az se gáz, nem létezik olyan film, ami mindenkinek tetszik, akármilyen zseniális lehet, ízlések és pofonok.

Más ember megérti ha nem tetszik neked, te meg értsd meg, hogy valakinek meg tetszik.

2012. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

azért írtam, mert akkor jöttek volna azok a válaszok,hogy biztos nyomi otthonülős szürke egérke vagy.Ezért írtam le,hogy első ránézése mit vesznek rajtam észre az emberek,milyen vagyok.

Mindenhol erről a filmről látok meg hallok. Egyre több szórakozóhely csinál project x nevű partit. Mindenhol a zenéik mennek.(azok közül valóban van néhány jó) Mindenki a zenéket linkelgeti,meg a "csak a szüleid meg ne nézzék, többet nem hagynak otthon egyedül" demotiválós képeket. Ma csak 12 üzifalon láttam,hogy "holnap project x party" "xy mi mikor csinálunk project x partyt?" "project x partyt akarok én is!!!!!"

2012. aug. 5. 19:27
 10/21 A kérdező kommentje:
a filmmel, annyira el van kiabálva,hogy ez az év legjobb filmje.a csapból is ez folyik. És még bulizhatnékom se lesz tőle,mint ahogy ma facebookon mindenkinek!:D
2012. aug. 5. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!