Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jack Sparrow miért félti...

Jack Sparrow miért félti annyira a kalapját?

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy félti? :D A második elején nem akart visszafordulni érte, mikor a vízbe esett.
2012. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy szinte senkinek nem engedi hogy hozzáérjen, pl az első részben amikor Will érte nyúlt hogy megnézze, de Jack szinte azonnal kardot fogott rá. Egyébként csak a Krakentől és Davy Jonestól való félelme miatt hagyta ott a tengerben.
2012. aug. 4. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Willre csak azért fogott kardot szerintem, mert a kalapból rájött, hogy van ott valaki. Egyébként meg a másodikban Tortugán is nagyban cserélgette ki az emberkék kalapját, meg a sajátját is, tehát szerintem nem félti annyira. :)
2012. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jack ugye fiatalon kalóz lett, mert az apja a kalóz törvények könyvének örzője volt. Az első kalózkodásból szerzett zsákmányából vette azt a tengerész kalapot azért vigyázott rá annyira. :-) Egyébként több ilyen fura kiegészítője van, és a kalózoknak ez sokat jelent, különböző helyekről szerezte és ilyen ereklye féle dolgok. :-D
2012. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát mert kalóz. És mert ő Jack Sparrow kapitány :D
2012. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert ez az egyik első kalózos dolga. meg azért mert így sokkal viccesebb! XD
2014. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 siszt válasza:
Mert a halyókapitány kalapja a rangját jelzi és aki sok helyen megfordul hamar cserélgeti a cuccait, kivéve pár apróságot, nekem pl az öngyújtóm megjárt 3 háborút és 3 kontinenst így eléggé alergiás vagyok ha más használja.
2015. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!