Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a legbrutálisabb...

Mi volt a legbrutálisabb horror film amit látatok amitől úgy beszartatok hogy nem néznétek meg még egyszer?

Figyelt kérdés
Várom válaszaitokat mert barátnőm azt mondta hogy nincs olyan horror amitől ő meg ijedne és fogadtunk hog0y mutatok neki olyat amitől meg ijed.Ha ő nyer akkor meg kapja a telefonom úgy hogy segítsetek! xd Lehet undoritó is :)

2012. aug. 1. 15:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Halál 1000 arca sorozat.

100%-ban igazi felvételek,igazi emberekkel.Brutális,megrázó,kegyetlen.

2012. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Na még küldhetek gyorsan egy pár cimet mert holnap nézetem meg vele valamelyiket xd
2012. aug. 3. 10:24
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
paranormal actyvity.. vagy h kelkl irni, na az egy nagy szar és sztem hazugság. Szellemek valoban létezbek, de ez a "film" öket csak megszégyeniti.:/
2012. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
kör, rémségek cirkusza, kedvencek temetője. :))
2012. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Visszavonom. A Philosophy of a knife. VALÓS TÖRTÉNET HÁT ÉN BESZ*ROK. EZ A 2. VILÁGHÁBORÚ UTÁN A JAPÁN TUDÓSOK ÍGY KÍNOZTÁK AZ EMBEREKET? ÉS MÉG EREDETI FELVÉTELEK HOGY KIHÚZZÁK EGYESÉVEL A 32 FOGÁT MEG B*SZOT NAGY SUGÁRZÁSNAK TESZIK ALÁ MEG ÉLVE BELENYOMJÁK A FEJÉT A TŰZBE ÉS KISZEDIK A SZEMGOLYÓJÁT. ÉS EZ MIND VALÓS. VALÓS. MEGTÖRTÉNT.


Hát ez a film. Ennek sikerült magától elijesztenie engem. Gratulálok 1 film amit nem fogok megnézni.


besz*rás hogy ezeket valóban megtették. EGYESÉVEL SZEDTÉK KI A FOGAIT MIND A 32-ŐT.


élve boncolják, élve veszik ki a szemét, élve égetik, élve teszik ki rohadt nagy sugárzásnak. Elég a trailerét megnézni. Nekem ez túl undorító és főleg hogy vannak benne igazi felvételek nem megjátszott kínzásokról.

2012. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Philosofi of a knife ott néztük és meg nyertem a fogadást xd a felénél azt mondta hogy nyomjuk ki :DD
2012. aug. 14. 19:32
 27/28 anonim válasza:
100%

nem igazi felvételek, csak ál-dokumentum az egész. a sztori valóban megtörtént, a film szigorúan a bizonyítható tények alapján készült, pedig még sok mende-monda terjedt, de azokat kihagyta a rendező, hogy eredetibb legyen.


másik film a témáról:

Men behind the Sun - Hei tai yang 731 (1988)

2013. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen.

Minden amit néztem jó volt eddig és nem bántam meg.


Ami ijesztőbb volt talán a Mosolyogj, de a sztorija tetszett úgyhogy szívesen megnézném újra is.

2022. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!