Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a legbrutálisabb...

Mi volt a legbrutálisabb horror film amit látatok amitől úgy beszartatok hogy nem néznétek meg még egyszer?

Figyelt kérdés
Várom válaszaitokat mert barátnőm azt mondta hogy nincs olyan horror amitől ő meg ijedne és fogadtunk hog0y mutatok neki olyat amitől meg ijed.Ha ő nyer akkor meg kapja a telefonom úgy hogy segítsetek! xd Lehet undoritó is :)

2012. aug. 1. 15:03
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
az emberi százlábura én is gondoltam pont ma találtam meg azt a filmet majd meg nézem és ha jó akkor azt mutatom meg a barátnőmek . Az ideglelést még nem láttam de majd azt is meg nézzem hogy milyen a tükör-t láttam meg a barátnőm is a paranormal activytit is látuk. köszi az eddigi válaszadoknak :) még irhatok nyugodtan jó sokat :P
2012. aug. 1. 15:59
 12/28 A kérdező kommentje:
az utolsó kettö válaszolot nem vettem észre de azokat is meg nézem :D és köszike és még mindig irhatok xd
2012. aug. 1. 16:01
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt. Az Emberi százlábú csak egy kis meleg levegő azokhoz képest amiket láttam.


Szemrebbenés nélkül megnéztem a Szerb Film-et, A Salo or 120 days of Sodom-ot, a Grotesque-t (pedig az is csak értelmetlen kínzás).


1 Film van amit nem akarok megnézni. Nem azért mert durva vagy mert véres. Azért mert 270 PERCES A FILM VAGYIS 4 ÉS FÉL ÓRÁS. Na tudod mikor pazarlok el annyit egy filmre ami csak a kínzásról szól és semmi története. Ha 7 felett lenne az értékelése IMDb-n megnézném. A címe Philosophy of a knife. Ha valaki képes 4 és fél óra kínzást végigülni úgy hogy nem alszik el.


Amit láttam a Grotesque-ba azután nekem már csak alvás egy 4 és fél órás kínzás.


Nincs olyan film amitől félnék vagy féltem volna.

2012. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 HalkHogen ***** válasza:
Nekem sincs szerintem. Lehet, elvetemült vagyok, de a Mártírokat se tartom félelmetesnek.
2012. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
ha felajánlanának nekem egy telefont nyilván letagadnám hogy félek, akármennyire is befostam egy filmtől. :D
2012. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem a félelmetessége miatt nem tudtam végignézni a mártírokat, hanem mert annyira undorító, idegbeteg "film". Félni én sem féltem egy horrortól sem, inkább csak izgultam. De ez a film kivitte a sérómat...
2012. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Andi23 válasza:

Szia!

Nem tartozom a parás és undorodós csajok közé, de az már sok volt nekem is.

Igaz ez egy régebbi darab és írta már más is Cannibal holocaust, ezt nem láttam, de azt mondják, hogy az is elég gáz bár ez dokumentum film A Halál Ezer Arca.

Remélem tudtam segíteni

2012. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
köszi a komenteket :)
2012. aug. 1. 18:43
 19/28 anonim ***** válasza:

Rossz az értékelése a Halál ezer arcának.


Aki ismeri a puruttya extrémet akkor: Röviden a Halál 1000 Arca olyan film mintha összeraknák egy diavetítőbe a puruttya extrémen lévő képket.


Aki nem ismeri: Röviden olyan a film mintha rohadt sok brutálisan meggyilkolt, megcsonkított emberekről kapnál diavetítést.


3 pontra van értékelve a film. A saját szabályom szerint miszerint 6 pont alatti filmeket nem nézek (Csak kivételes esetbe ha olyan 5.5 körül van) ezért nem is fogom megnézni.

2012. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nem nagyon készülnek igazán ijesztő horrorfilmek.

Horrorfanatic vagyok, szal ijesztőt nem, de brutált/undorítót tudok mondani:

Á l'intérieur - A betolakodó

Human centipede 1-2 (nagy kedvencek)

Szerb film

Mártírok

Broken - a 2006-os

2012. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!