Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jelentőséget tulajdonit...

Milyen jelentőséget tulajdonitatok az Oscar-díjnak?

Figyelt kérdés

Lehetőleg mondjatok cimeket, mellette és ellene.

(Nálam a Gettó milliomos verte ki a biztositékot.)



2012. júl. 29. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit. A külföldi rendezőket nem is nézik....a díjazottak csak amcsik(majdhogynem mind) és többségében hálivúdi szuper giccsek.(lásd Bombák földjén mely a szegény amerikai katonákról szól...pfuuj) Az igazi díj a Cannes meg a Velencei Film fesztivál. Szerintem
2012. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még nem is emlitettem Az angol beteg c. filmet.



[link]

2012. júl. 29. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekel mindig olyan nyeri ami nem érdemli meg pl Bombák földjén szerintem nem valami jó film közbe meg kasszasikerek meg nem nyertek semmit. Meg pl Színészeknél is nálam Johnny Deep simán érdemelne 1 oscart a Karíb Tengerért meg még sok más szinész is.
2012. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert más az érték rendszere a szavazó kritikusoknak(vagy nem tudom kik szavaznak) és a mezei hétköznapi embernek mint nekem vagy neked jobban tetszik egy Karib tenger kalózai vagy Vasember Transformers ők más érték rendszerük miatt mást találnak jónak (amibe csak néha látja meg ugyanazt a hétköznapi ember).Talán Oscar-t a népnek szavazatai alapján kellene adni vagy legalább fifti-fifti-be bele számolni (pl egy sorrend a néptől egy a szakértőtől ha érted mire gondolok és 2 átlagából a legjobb).
2012. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egy film Oscar-díjas akkor valószínűleg nem rossz film. :)
2012. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem arra találták ki, hogy Leonardo DiCapriot az őrületbe kergessék. :D
2012. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!