Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a vége?...

Mi ennek a filmnek a vége? Letöltöttem, de lusta vagyok megnézni :/

Figyelt kérdés

Letöltöttem az Avatar című filmet, de lusta vagyok megnézni, de viszont nagyon érdekel a vége. Viszont ne írja azt senki sem, hogy nézzem meg, mert nem fogom!


Aki azt írja, hogy ,,Nem vagy vicces" meg hasonlót, azt azonnal jelentem a moderátornak és jól le is pontozom!



2012. júl. 27. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A végén megjelenik Tamás atya és mindenkit megátkoz !
2012. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt a nagy fát az emberek ledöntötték, de nekem úgy tűnt, Netíri valamit varázsol, mintha a pasast átrakná az avatárjának a testébe. Azt hiszem, az emberek elmennek, de nem vagyok benne biztos.
2012. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy ez humor kategória:D Akkor igen, megjelenik Tamás atya, és Mohó jojó, és nem jut eszembe semmi vicces. komolyan. bocsi.
2012. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Pindúr Pandúrok győznek
2012. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott! Nem így történt!!! Ott kezdődött minden, hogy Miska bácsi a kertben locsolta a virágait, aztán egyszercsak észrevette, hogy
2012. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!