Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Na mennyi lett a vége?!

Cashy1987 kérdése:

Na mennyi lett a vége?!

Figyelt kérdés
gondolj egy számra 1-1000 között utánna szorozd meg 3-al addhozzá a szül. dátumodat külön külön aztán oszd el kettővel majd add hozzá a mostani időt egyben a két számot majd vond ki belőle hány éves vagy kösz:D

2012. jún. 5. 00:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
No,arra várhatsz, hogy ezen az anonim oldalon felfedjem magamat!
2012. jún. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most próbáld meg szép, magyar, egész mondatokkal, mert így csak zagyvaság.
2012. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hmmmm érthető te vagy érthetetlen
2012. jún. 5. 09:29
 4/14 anonim ***** válasza:

Pedig érthetetlen. Gondoltam egy számra, megszoroztam 3-mal, majd pedig hozzáadnám a születési évet (gondolom évre gondolsz, amikor dátumot mondasz), de hogyan adjam hozzá külön-külön? Mihez külön-külön?


Amúgy sejtem, hogy a sok művelet eredményképpen fix érték jön ki, csak kíváncsi voltam, hogy mi az, de így...

2012. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
lehet nem érted de a végén szted miért van ott hogy kösz mert ezt egy poénnak szántam azért, vagy még végig sem sikerült olvasnod :D
2012. jún. 5. 09:45
 6/14 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy poénnak szántad, többnyire érdekesek ezek a feladványok, ráadásul a humor kategóriában is van.

Tehát leírod normálisan is, hogy végig lehessen rajt menni, vagy hagyjuk inkább a fenébe? Hiányolok néhány vesszőt, pontot, tudod, amitől értelmes lesz egy szöveg.

2012. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
bocs de rohadtul nem érdekelt hajnali 1 kor a vessző és a pont
2012. jún. 5. 09:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Látom, most sem érdekel. Így viszont értelmetlen katyvasz az egész. De legalább a :D az megy, az úgyis fontos.
2012. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3028
2012. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem kijött de rohadt nehezen!!!!!!! Komojan,de 3 és fél órát csak ezzel a szarral foglakoztam!! De végül kijött: 2 0 5 6
2012. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!