Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MI LETT ENNEK A VÉGE?

MI LETT ENNEK A VÉGE?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben két szenzációs jetilelet híre is bejárta a világsajtót: az indiában talált szőrszálakat egyetlen ismert fajhoz sem sikerült kötni, az észak-amerikai fogás pedig állítólag egy Bigfoot (nagylábú, a misztikus majomember amerikai neve) teljes tetemét tartalmazta.

Igaz, utóbbi lelet hitelességét némileg megkérdőjelezi, hogy a megtalálók "biztonsági okokból" nem mutatták meg senkinek a testet, mellékesen pedig egy olyan céget futtatnak, ami Bigfoot-pólókat és egyéb ajándéktárgyakat árusít.

Időközben a University of Minnesota egyetem laborjában elvégezték a DNS-vizsgálatokat, amelyek lehangoló eredményeket mutatnak a szenzációra és bizonyítékra éhes jetirajongóknak: az egyik szőrszál minden kétséget kizáróan emberi eredetűnek bizonyult, a másik pedig 96 százalékos valószínűséggel egy oposszumtól származik.

Az amerikai Bigfoot-lelet állítólagos megtalálói szerint a vizsgálat vagy téved, vagy meghamisították az eredményeit, és hamarosan a közvélemény elé fognak állni a jetihullával



2012. máj. 3. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy ez nem egy bigfoot, hanem csak egy kacsa. Amúgy nem tudom.
2012. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
" mellékesen pedig egy olyan céget futtatnak, ami Bigfoot-pólókat és egyéb ajándéktárgyakat árusít." Szerintem aki ezt el tudja olvasni, az tudja, hogy mi lett a vége.
2012. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!