Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emberi százlábú. Komolyan...

Emberi százlábú. Komolyan ilyen gusztustalan?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy sokan hánytak, és hogy be is tiltották. Nem tudom, hogy megnézzem-e.. Van aki látta? Milyen volt? Ijesztő vagy gusztustalan? Köszi a választ :)
2012. júl. 27. 01:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem csak simán sz.ar film.
2012. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%
nagyon sablonos egy film szerintem nem gusztustalan anyira mint mondják láttam sokal roszabat semi nincs bene ugy mondd ami anyira gusztustalan lene hogy...
2012. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Micsoda egy beteg állat lehet az aki ilyen filmeket kitalál??Az se normális aki ilyen filmeken tud kikapcsolodni...
2012. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vanvolt valami TROMA nevű filmkészítő műhely, hülyeségek és sok undorító is van köztük.
2014. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%
Barkóczi Máté olyan büszkén mondod, hogy te ennél durvább filmeket is láttál már, és ezen csak röhögni tudtál..... Szomorú, kezd elmenni az emberiség arrafelé, hogy már csak nevet az ilyen dolgokon. Hogy lehetnek ilyen beteg emberek akik ilyen filmeket csinálnak.... Ami még elkeserítőbb, hogy erre van igény és az embereknek ez tetszik...
2014. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
27%
nem undorító, teljesen nézhető középkategóriás film. Vannak benne elgondolkodtató részek az élet dolgairól. semmiképp se mondanám undorítónak, egy kicsit még izgató is :)
2015. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%
A cannibal holocaust olyan szinten sikerult durvara hogy megjelenese utan lecsuktak a rendezot 10 napra mert azt hittek valos videok szerepelnek benne
2016. jún. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!