Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az emberi...

Mi a véleményetek az emberi százlábú 1,2 filmekről?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon király de nem gondoltam volna amikor néztem hogy az első részben lesz túlélő aki szerepel a másodikban de végül is nekem tetszett a film csak sok az untató rész az elején :)
2012. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
engem eléggé elnyomott az érzés utána, hogy tuti vannak.ilyen f@szkalapok igazából is :S meg én ( lány ) ilyen filmeket félig becsukott szemmel nézek
2012. júl. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyenek szoktak eszembe jutni h létezhetnek ilyen elmebetegek. H kaphatott ez fegyvert?
2012. júl. 11. 00:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az alapötlet marhára tetszett, amikor olvastam, hogy hozzávarrják az egyik száját a másik seggéhez. Tényleg ötletesnek és eredetinek hangzott, na meg kellően perverznek is, úgyhogy én vártam nagyon a filmet. Ami végül elég nagy csalódás lett szerintem... Vontatott, lassú, a lényeg pedig, amikor "etetné" az elöl lévő a mögötte lévőt, na pont az hiányzik belőle. Egy ilyen másfél perces jelenet van összesen, és akkor sem látszik semmi az egészből, csak igyekeznek úgy tenni, mintha, és azt is felettébb bénán. Oké, elismerem, hogy nem egyszerű megmutatni vagy eljátszani, de ennél sokkal több kreativitást vártam ezzel kapcsolatosan... A második film meg azért szar, mert totál irreális, komolytalan az egész, a főszereplő pedig halál idegesítő benne. Nem az a baj, hogy nem teljesen "medically accurate", mint az első rész, ez talán még jót is tenne neki egy bizonyos szintig, de itt meg direkt átestek a ló túlsó oldalára. De nemcsak ez, az is legalább ennyire komolytalan, hogy a szellemileg erőteljesen visszamaradott, már-már mozogni alig tudóan kövér főhős egyetlen éjszaka leforgása alatt tizenvalahány embert ejt rabul.
2014. ápr. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk még bízom benne, hogy a harmadik, utolsó részben talán sikerül összehozni az első rész komolyságát a második rész brutalitásával, ami orvosszakmailag is nagyjából hihető, és emellett a lényegi rész ábrázolására is kitalálnak valami látványos és gusztustalan megoldást. Bár valószínűleg ez az eddig látottak alapján túl nagy elvárás, de a remény hal meg utoljára...
2014. ápr. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!