Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a legfélelmetesebb...

Melyek a legfélelmetesebb horrorfilmek?

Figyelt kérdés
Idáig nállam a legjobban amik bejöttek az Átok, Beneath, kör, nem fogadott hívás, Mártírok, Tükrök, és még pár szellemes film, ehhez hasonlót ajánlanátok párat, és röviden leírnátok mi a lényege, csak mert filmet keresek !?

2012. júl. 24. 13:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nekem szellemes kellene, vagy olyan ahol nyikorog a padló, szóval valami misztikus, ami tényleg nagyon félelmetes ! Zombis filmeken csak röhögök az a baj, de néha azt is jó megnézni! :D Csak most főleg valami félelmetes filmet néznék, amin görcsben a hasam, hogy mikor ilyeszt meg valami! :D
2012. júl. 25. 16:19
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor azok a filmek,amiket ajánlottam pont jók lesznek,nagyon félelmetesek.
2012. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi, leszedem őket szerintem! :) szereztem ncore meghívót egy rendes embertől, szóval már tudok keresgélni! :D
2012. júl. 25. 17:48
 14/16 anonim ***** válasza:
na,akkor szerencséd van :) ott mindegyik fentvan abból,amiket írtam :) kivéve a Dead Waves.Ha tudsz angolul,akkor azt is szedd le azért,félelmetes ;)
2012. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Legfélelmetesebb? És ideirjátok a köpök a sirodra filmet? xDD neeeeee


na ittvan pár, ami hát...elég parás (kinek mi a parás)

a nagyrészük szellemes:


Grave Encounters (a 2. részét elb...ták,de parás)

Paranormal Activity (nemolyanjo)

Mama (vannak benne be...tós részek)

The Conjuring

Insidious

REC2

5 üldözött (nem parás, de beteg)

Ideglelés 1 (a 2. része cink )

A szem


Még van kb. 2, de nemjut eszembe a címe...

2014. febr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Te beteg vagy.Magad se tudod mit akarsz.Nézz valami sorozatot.Amúgy a Démonok között az egy jó szellemes horror.
2014. okt. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!