Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a legfélelmetesebb...

Melyek a legfélelmetesebb horrorfilmek?

Figyelt kérdés
Idáig nállam a legjobban amik bejöttek az Átok, Beneath, kör, nem fogadott hívás, Mártírok, Tükrök, és még pár szellemes film, ehhez hasonlót ajánlanátok párat, és röviden leírnátok mi a lényege, csak mert filmet keresek !?

2012. júl. 24. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%

Nemrég láttam csak a bemutatóját a Köpök a sírodra című horrornak. Eléggé félelmetes volt számomra, bár a filmet még nem láttam!



Köpök a sírodra

(I Spit on Your Grave: Unrated, 2010)


Jennifer könyvet ír, és az efféle alkotómunkához nem a legjobb környezet egy nyüzsgő nagyváros, így egy időre egy nyugodt erdei kisházba költözik. A helybélieknek rögtön feltűnik a csinos lány, és egyik éjjel néhány férfi megtámadja. Ez Jennifer életének legszörnyűbb éjszakája: brutálisan megverik, megkínozzák és megalázzák, legvégül pedig sorsára hagyják - meghalni. A kegyetlen támadók arra az egyre nem számítanak, hogy Jennifer túléli a rémálmot, sőt mit több: könyörtelen bosszút áll a borzalmakért.

2012. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ohh ez tetszik! :D Köszi a tipet, pár helyen olvastam már a filmet, legalábbis azt hogy ajánlották, csak azt hittem, hogy valami vigjáték, vagy valami béna zombis film, ezért elvből nem olvastam utánna! :D
2012. júl. 24. 13:35
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit megsérteni,de:a Köpök a sírodra az nem horror.Nemtudom,minek nevezzem,de ez a film inkább sokkhatást akart kiváltani az emberekből,a nemi erőszakot ábrázolva ugyebár,de semmi komolyabb nem történt benne.Szerintem elég gagyi.

Kérdezőnek:Ha az átok,kör meg ilyenek tetszettek,akkor az eredeti,Japán verziójukat nézd meg.Egyébként nincs félelmetesebb a Japán horrorfilmeknél,meglepődnél,mi mindent tudnak csinálni.

Linkelek párat:

Ju-on 1-2(átok eredeti): [link] és [link]

Ringu(kör eredeti): [link]

Dead waves(sajna csak angol felirattal van,de nagyon félelmetes): [link]

Ju-on:Kuroi shoujo(átok-az idős hölgy fehérben): [link]

Ju-on:Shiroi roujo(átok-a lány feketében): [link]

Rinne: [link]

Noroi: [link]

2012. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!
2012. júl. 24. 17:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nem sértettél meg, nem láttam még a filmet, lehet nem is fogom megnézi! Jaj igen a japánok tudnak jó horrorfilmeket csinálni!
2012. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Utolsó-Nézd meg,nyugodtan,csak azért írtam le,hogy tudjátok hogyan álljatok hozzá.Én úgy álltam hozzá,hogy ez egy klassz,vérben tocsogó horrorfilm lesz,de nem így volt.Ha máshogy állsz hozzá,akkor egyébként ez egy elég izgalmas film.

Amúgy kérdező,ajánlanék még valamit:Kansen(fertőzés)ezt pont tegnap néztem,hát nem semmi.És Japán :)

2012. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De igazából valami jó szellemes horrort néznék, mert számomra a zombis filmek nem túl ijesztőek, csak kiröhögöm őket! :D
2012. júl. 25. 14:17
 8/16 anonim ***** válasza:

És szerinted a Kansen zombis?Azt hittem,ha ajánlunk valamit,annak utána is nézel.Nem zombis.

De akkor itt egy szellemes is(még egy :D ): [link]

felirat: [link]

egyébként megnézted már valamelyiket?Mert szivesen küldök linket privátban ha kell.

2012. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A fertőzés cím alapján egyből ez jött le "vírus, ami megfertőzi a várost, és zombivá alakítja őket, a zombik meg nyamm eszik az emebereket" :D Egyébként főleg zombist néznék..
2012. júl. 25. 15:28
 10/16 anonim ***** válasza:

most akkor zombist néznél,vagy kiröhögöd őket?De mindegy,gyanítom egynek nem néztél utána,amiket leírtunk.

Én mostmár teljesen összezavarodtam,nemtudom hogy neked mi kell,mi nem kell,ittvan két jó zombis,aztán ezt fejezzük be.

1. [link]

2. [link]


az a két legjobb zombis.


Szia!

2012. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!