Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná nekem ezt...

Valaki elmagyarázná nekem ezt a Skins sorozatot?

Figyelt kérdés
most töltöttem le az első évadot..és belezavarodtam. most akkor van egy amerikai és angol változat is? melyik az eredeti? most nem tudom melyiket nézem..:/:DD mi a különbség köztük? melyik a jobb? köszönöm
2012. júl. 13. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az angol változat (UK) az eredeti, és szerintem az sokkal jobb is, mindenképpen azt nézd :)
2012. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is az angol változat a jobb,nagyon jók a színészek!
2012. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, akkor én valószínűleg nem az angolt kezdtem el nézni, de mostmár végig nézem az első évadot:D

[link] a legalsó, ahol az van, hogy US: 1. Generáció (1. évad) és ezt nézem. szóval akkor nem ez az eredeti?

2012. júl. 14. 00:32
 4/5 anonim válasza:
Nem. Nem a legalsó az eredeti, hanem egyel felette a UK.
2012. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha jól tudom, a jenki verzió sztorija teljesen ugyan az (legalábbis az első évadban), mint az angolé. Nem is értem, miért kell akkor amerikait is csinálni, ha ugyan az...).
2012. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!