Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Freddie meghal? Skins,4. évad

Freddie meghal? Skins,4. évad

Figyelt kérdés
Van a 07.részben,aminek asszem 'Effy' a címe, hogy a végén Freddie megy Fosterhez, és akkor ő megöli Freddie? Tudom, hogy érdekesen fogalmaztam..Szerintetek meghal Freddie?:(

#Skins #Freddie McClair
2012. júl. 2. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.


A 4 halálnemből háromat dolgoznak fel a Skins-ben. Van, aki betegség miatt hal meg. Van, akit megölnek, és van aki, balesetben veszti életét (öngyilkosság nincs).

2012. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.válaszoló,köszi:)
2012. júl. 2. 19:29
 3/7 A kérdező kommentje:
#1, ki is hal meg balesetben?
2012. júl. 2. 19:29
 4/7 A kérdező kommentje:
És ki az aki betegségben?
2012. júl. 2. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

1. generáció: Chris hal meg betegség miatt a második évad végén. Korábban kiderül, hogy a testvére veleszületett szívbetegségben hal meg évekkel korábban. Mivel gyógyszerfüggő, nem veszik észre a többiek, hogy a szívére is szed gyógyszert. Egyszer rosszra fordul az állapota, akkor derül ki, hogy ő is ugyanolyan beteg, végül meghal.


2. generáció: Freddie hal meg a negyedik évadban, őt megöli az a doki, aki Effy-t kezeli a pszichiátrián.


3. generáció (ha nem láttad, akkor spoiler:



A hatodik évad egy visszatekintéssel kezdődik, ahol Marokkóban nyaralnak a fiatalok. Egy drogos ügy kapcsán autós üldözés kezdődik, ahol Grace a felborult és összetört autóban meghal. Az egész évad egyik pillére az ő elvesztésének feldolgozása.

2012. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így mostmár az első kettő beugrott, a hatodik évadot még nem láttam:)köszönöm
2012. júl. 2. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem az öngyilkosság is benne van, mert az 1. évadban Cassie is öngyilkos akar lenni, a 4.-ben pedig Effy akar öngyilkos lenni.
2013. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!