Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lost sorozatról néhány kérdés,...

Lost sorozatról néhány kérdés, amiket nem értek?

Figyelt kérdés

Végignéztem mind a 6 évadot, mégis van,amit nem értettem így a vége felé.

1. A végén kiderült,hogy mind meghaltak.Ez hogy lehetséges? Már akkor halottak voltak,mikor lezuhant a gép? És amit Richard mondott,tényleg igaz volt,hogy a sziget maga a pokol? Ha így van, hogy tudott Kate, Sun és a többiek hazajutni még korábban a szigetről?

2. A 6. évadban azokat a jeleneteket mutatják, ami lett volna, ha nem zuhan le a gép. Hogy függnek össze ezek a részek és a rendes jelenetek, amikor a szigeten vannak? A végén, amikor a templomban vannak, mindenki emlékszik mindenkire, meg hogy milyen is volt a szigeten. Ha akkor elvileg le se zuhantak, hogy tudtak visszaemlékezni?

Remélem érthető. Örülnék ha valaki elmagyarázná. köszi



2012. júl. 13. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:

1 Nem! Valóban halottak voltak, de mind leélték a saját életüket. Tehát valakik a szigeten haltak meg, valakik meg idős néni/bácsiként. De mivel a sziget, a repülő kötötte össze őket, ezért úgy emlékeztek vissza egymásra a túlvilágon. Tehát halottak csak a 6. évad "visszatekintéseiben" voltak.

2. Ezt megválaszoltam az 1.-ben. Azokban a jelentekben már halottak voltak mind. Hurley is mondja Bennek, hogy jó szolgálatokat tett neki a szigeten, mielőtt bemenne a templomba. Tehát az egész jóval a sziget után történtekkel játszódik, csak éppen a túlvilágon kezdetben nem emlékeztek egymásra néhányan. De pl. lásd Desmond hamar rájött és mindenkit próbált felvilágosítani.

2012. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


QUESTION 2: What is the Island?

ANSWER 2: Magic.


Tehát nem egy konkrét dolog, nem pokol, nem mennyország, ott a hosszabb válasz, nézd meg.

2012. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Így már érthető :) A legutolsó részben azt vettem észre,hogy Jack mintha öregedne,amikor a dzsungelben mászkált,elkezdett őszülni a szakálla.. akkor tényleg így volt,és nem csak nekem tűnt fel? :D
2012. júl. 13. 14:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez egy jó oldal,majd átolvasom:)
2012. júl. 13. 14:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg kell mondjam, nem igazán örültem ennek a túlvilágos dolognak. Szerintem több értelme lett volna egy szimpla "Mi lett volna, ha nem zuhan le a gép?" alternatív idősíknak. Tehát egy olyannak, ahol minden és mindenki létezik, a Sziget is (rajta Bennel és a többiekkel), csak egyszerűen ott Desmond megnyomta időben a gombot, és így a gép nem zuhant le.
2012. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Abból egy spin-off készülhetett volna esetleg, de sorozatban nem megoldható.

Akik a repülőn voltak azok élik tovább az életüket, talán egy, max két részt elpazarolhattak volna rájuk, de utána már nincs benne semmi izgalom, és egy külön sávon mutathatták volna a szigetet Desmond-dal és a többiekkel, de akkor a stáb 80%-a mi csinált volna az évad maradék részében?

2012. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: Nem igazán értelek. Ami az első három évadban flashback (visszatekintés) volt, a másodikban pedig flashforward (előretekintés), az itt szimpla flash-sideways (alternatív betekintés) lett volna, ami felváltva ment volna a valós szállal. Nem értem, mit akarsz evvel a stáb 80%-a dologgal.
2012. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6: Nem igazán értelek. Ami az első három évadban flashback (visszatekintés) volt, a negyedik-ötödikben pedig flashforward (előretekintés), az itt szimpla flash-sideways (alternatív betekintés) lett volna, ami felváltva ment volna a valós szállal. Nem értem, mit akarsz evvel a stáb 80%-a dologgal.
2012. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja jó, arra nem is gondoltam, hogy ez mellékszál is lehetett volna.
2012. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!