Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nézi A hős legendája -t,...

Ki nézi A hős legendája -t, mi a véleményetek róla? Kedvenc szereplő?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Anno láttam, tetszett. Nem volt zseniális, meg valami komoly mű, de volt eyecandy, egész jó sztori és kikapcsolódás.

Kedvenc szereplő nem igazán volt, kb mindenki bejött az állandó csapatból, a varázsló, Dark Rhaal vagy ki, az Inkvizítor, maga a hős, meg Cara.

2012. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most nézem a 2. évadot. Az elsőt még évekkel ezelőtt láttam. Nem rossz, élvezhető, de könyvben szerintem jobb. Sorozatból eddig Zedd és Cara a kedvenc, a regény az más tészta.
2012. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És könyvben hol tudom megvenni/megrendelni?
2012. júl. 18. 11:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ott, ahol a Google mondja?

Terry Goodkind Igazság kardja, erre keress rá.

29 könyv azért nem kevésbe fog fájni, 50k fölött van asszem.

2012. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen rákerestem, először csak az első kettő kéne, mert ugye szétbontották és így már több mint harminc kötet van, szal majd szépen lassan
2012. júl. 18. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Könyvtárban (Szabó Ervin) elvileg megvan az első rész (Az első szabály), de nézelődj a neten, biztosan találsz vmi hasznosat. :)
2012. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem király sorozat! Kedvenc szereplőm Denna, Cara és Darken Rahl! <3
2012. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!