Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami olyan filmet amin...

Valami olyan filmet amin tényleg "összefosomavádlimat"? :D

Figyelt kérdés

Szóval olyan film kéne ami nem szörnyeszombis,hanem tényleg a tudatra hat és félsz tőle,izzadsz és a torkodban dobog a szíved:D,gondolom tudjátok miről beszélek,és tudom hogy már volt kiírva de nem találtam igénynek megfelelőt,


továbbá ha lehet írnátok véleményt az Ideglelésről és a Sziklák véréről? Előre is köszi



2012. júl. 11. 01:00
1 2
 11/14 anonim válasza:
shutter (2004)
2012. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ez a Shutter komolynak tűnik,szerintem adok neki egy próbát:D

Csak nehogy ezzel is besüljek,mert társaságnak viszem és a legutóbbi filmem is iszonyú unalmas volt:D

Köszi mindenkinek.

2012. júl. 14. 15:50
 13/14 A kérdező kommentje:
Viszont nem találok hozzá torrentet,legalábbis a 2004-eshez nem,tudnátok segíteni?
2012. júl. 14. 15:53
 14/14 anonim ***** válasza:

A texasi láncfűrészes nálam beütött...

[link]


Ez egy remake egyébként, az eredetihez (ami vagy 1974-es) sajna nem volt szerencsém, nem is lesz XD mert ez után sem bírtam nézni horrort nagyon sokáig.

Azért para ez a film mert megtörtént esetet dolgoz fel és abba belegondolva elég zsibbasztó.

2012. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!