Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ismer esetleg ilyen...

Valaki ismer esetleg ilyen távol keleti (japán vagy kínai nem tudom milyen volt) filmet?

Figyelt kérdés

egszer kb. 2-3 éve talán adták a duna tv-n és akkor meg is néztem de elfelejtettem a címét. xd

annyi hogy volt benne egy lány aki egy hajón élt egy öreg emberrel és ez ilyen halász hajó volt és más emberek oda járhattak halászni. és ott találkozott egy fiúval akibe szerelmes lett. aztán a végén az öreg bácsi felöltöztette ilyen szép távol keleti ruhába és elküldte egy hajószerűségen. ha valaki esetleg látta és tudja a címét az sokat segítene. ^^;


2012. júl. 10. 20:55
 1/4 HalkHogen ***** válasza:
A dél-koreai Kim-ki Duk Tavasz, Nyár, Ősz, Tél... és Tavasz c. filmje volt hasonló, de lehet, nem erre gondolsz.
2012. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HalkHogen ***** válasza:
Kim Ki-duk na... Ezek a nevek... :-)
2012. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DonnieDarko ***** válasza:
Ki-duk Kim:Az íj??
2012. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez lesz az. nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)
2012. júl. 11. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!