Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg így működik a legtöbb...

Tényleg így működik a legtöbb nő, ahogyan azt a Dr House egyik részében bemutatják?

Figyelt kérdés

a 18:59 Privát üzenet Hasznos számodra ez a

válasz?

Csak erdekessegkeppen irom le: errol most eszembe

jutott a Doktor House egyik resze, amikor House es

Wilson elmennek rapid randira es Wilson elhivja Chase-

t is, amit House nem tart jo otletnek, mert igy Chase

fogja lenyulni az osszes not.

Chase ketelkedik abban, hogy pusztan azert odalenne

erte az osszes no, mert elonyosen fejlodtek az

arccsontjai.

Erre kotnek egy fogadast: Chase-nek teljesen sotet,

bunko, idiota, agyatlan, buta, IQ-light, muveletlen,

unintelligens suttyokent kell beszelgetnie minden novel

es majd kiderul, hogy mennyi no adja meg neki a

telefonszamat a rapid randi vegen.

House nyer: mig o es Wilson 2-3 telefonszamot kap,

Chase-nek vagy ket tucatot adnak


2012. júl. 8. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bukok a hülyékre, a bunkókra, nem jön be az izomagy. Én nem működök így, de egyre jobban szégyellem nőtársaimat... Igen, sok nő van így, de ettől nem kell mindegyiket hülyének nézni.

Egyszóval:

ja. Sok hülye p*csa van ma. :)

2012. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
biztos nem mind, mert én is láttam azt a részt, és egy hót hülye nem kellene nekem kinézettől függetlenül.
2012. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hanyadik évad hanyadik része volt?
2012. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivetelnek aki.nem ilyen. De sajnos kedves gyks lanyok mi sajnos eloben nem azt tapasztaljuk mint amit ti itt mondottok. Eloben nem a rendes, atlagos kulseju jo lelku pasival szokott a legtobb lany a buli vegen elmenni, hanem a buta es arrogans, szabalyos arcu iszakos bajgunarral. Nem akarok ezzel egyetlen lany lelkebe sem taposni, de eddig eloben majdnem mindig ezt tapaaztaltam. Pedig sokat lattam es sok helyen megfordultam. Meg a konyvtarban ulo csendes lanyok is ezeket a pasikat reszesitettek elonyben, akkor is ha meg soha az eletben nem volt konyv a helyes pasi kezeben.
2012. júl. 8. 21:48
 5/18 A kérdező kommentje:
6. evad talan 15. resze. Maganeletek.
2012. júl. 8. 21:49
 6/18 A kérdező kommentje:
Bocs. 14. reszben volt.
2012. júl. 8. 21:52
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
ja mert buliban ki keresi a komoly kapcsolatot? vagy is nem tom de részegen, esetleg bedrogozva majd biztos az intelligenciáddal hódítasz.. :D amúgy én nem szoktam dizsikbe járni, szóval nem magamról beszélek. amúgy meg... nem gondolom hogy így lenne, de oké, ti higgyétek ezt és legyetek örök szomorúak és utáljatok minket, én meg majd keresek egy normális pasit..
2012. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

3.

Rohadt bunkó vagy. Engem nem érdekel a külső. Jó, ha egy pasi jól néz ki de nem minden. Egyáltalán nem. Mire megyek ha van egy szexi pasim, de nem illünk egymáshoz?

Én is mondhatnék valamit a pasikról:

A pasik egy szexmániás lények, az a lényeg hogy melyik csak dug velük előbb, és hogy mekkora a segge és a melle.

Ilyen pasiból is rengeteg van, de nem mind olyan.

Köszönöm hogy bebizonyítottad: te ebbe a kategóriába tartozol!

2012. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A bulikba az emberek (még a lányok IS) szórakozni járnak, nem a Nagy Ő-t keresni. Ott a külsőre mennek, ennyi. És a legtöbb társkereső oldalra is (vagy az ilyen társkeresős villámrandikra) egy olyan réteg regisztrál, aki a szőke herceget várja. (Tisztelet a kivételnek.) Szóval inkább az számít, hogy hol keresgélsz. De sajnos tényleg több van a fent említett rétegből....
2012. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8. Normalis pasi= jol nez ki. Ezt itt mar megbeszeltuk hogy a normalis pasi a tipikus gazdag szepfiu.
2012. júl. 8. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!