Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párkapcsolatok nagy részében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatok nagy részében a nők döntenek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2012. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tüzet ugyan a férfiak találták fel, de játszani a Nők tudnak vele :) Igen, a párkapcsolatok nagyrészében a Nők döntenek ! :)
2012. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nők ezt állítják meg hiszik, maradjunk ennyiben:)
2012. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szép is lenne!
2012. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem nem kell olyan férfi aki megengedi hogy én döntsek.
2012. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi igyekszünk egyensúlyra törekedni. Egyikünk sem dominál, és egyikünk sincs elnyomva semmilyen téren.

De pl. ha útvonaltervezésről van szó, párom (F) véleménye esik nagyobb súllyal latba, ha vásárló lista megtervezéséről, akkor meg az enyém.

23/N és 28/F

2012. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de sajnos eddig még sosem én döntöttem, azt hiszem, nem voltam elég erélyes. Úgy értem, egész egyszerűen rámtelepedtek olyan emberek, akikhez nem akartam közelebb kerülni, csak barátként tekintettem rájuk. Nagyon szomorú, hogy egyesek csak akkor hajlandók megtartani egy egészséges távolságot a barátságban, ha bunkó vagyok velük.
2012. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!