Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Tekken című filmnek lesz...

A Tekken című filmnek lesz folytatása?

Figyelt kérdés
A legkisebb infó is érdekel...

2012. júl. 8. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

E-szerint lesz.

[link]

2012. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Helo!


Eleg nagy bukas lett, ugy hogy nem valoszinü, hogy egyhamar folytatni fogjak.


Viszont van egy animacios film, ami 2011-ben jelent meg es jobb, mint az elöszereplös film - ami nem valami nagy dolog, de akkor is :). Tekken: Blood Vengeance a cime, ha meg nem lattad, talan erdemes megnezned.

2012. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem lett bukás a Tekken egyentalán nemis volt nagydobra verve és mellesleg elég kellemes meglepetés volt még kritikusoknak is (sokkal roszabbra számitottak ahoz képest elég jó lett) megjegyzem nekem is tetszik.
2012. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En a statisztikakat es az adatokat figyelembeveve mondtam, hogy bukas lett es ne ma hasamra ütve. A közönseg többsege szerint borzalmas - ami az IMDB es a Rottentomatos atlagan is jol latszik -, tovabba a kritikusok is gyengenek söt, benanak tartjak.


Raadasul a kasszaknal is csufos kudarcot ertek el. Arrol nem is beszelve, hogy a sorozat rajongoi el se hittek, hogy egy ilyen vacak film napvilagot lathatott Tekken cimmel.

2012. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csúfos bukás? moziba se játszották arra meg ne alapozz hogy hányan vesznek DVD-t.És igen másnak még tetszhet az h imdb 4,8? és talán ha nem csak ennyit néznél meg és elolvasnád kritikákat ráéreznél arra is amit én mondtam jobb lett mint amit vártak.
2012. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jezus Krisztus... Olvastam kritikakat, de ugy latszik, hogy a külföldi irok munkai nem szamitanak, igaz?:) Gondolom te csak a magyar müveken csamcsogtal. Mire ne alapozzak? Szeritned az anyagiakat miben nezik, abban, hogy hanyan torrenteznek? Uram, borogass....

Attol meg, hogy te nem fizetsz a filmekert, se moziban, se DVD-n, mas megteszi.

Es jobb lett annal, mint amit vartak? Bullshit film lett, a kriitkusok szerint is es a nezök többsege szerint is. Az, hogy neked tetszett a te dolgod, de nem hozzad merik a vilagviszonylatot, hanem szelesebb körü statisztikak alapjan.

2012. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!