Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Itazura na kiss-nek van...

Frizi14 kérdése:

Az Itazura na kiss-nek van folytatása?

Figyelt kérdés
Ezenkívül ha van romantikus,vicces anime,amit ajánlotok akkor azokat írjátok le légyszi!(nem baj ha feliratos!)

2012. jún. 28. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt az animét még nem láttam (mindenképp meg fogom nézni :P) de szerintem hasonlóak a: Skip Beat!; Kaichou wa Maid-sama
2012. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Mindenképpen megnézem őket!
2012. jún. 29. 23:02
 3/4 anonim válasza:

en mostanaban neztem meg de sajna csak 25 resze van :(

de tudom ajanlani esetleg ha meg nem nezted meg ez az anime meg van filmesitve egy koreai sorozatkent: Playful kiss es fent van az indavideon felirattal. ha meg nem lattad ajanlom ,nagyon jo lett :)

2012. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a live action változatát én is tudom ajánlani.nekem még jobban tetszett mint az anime. én most a másik live action változatára lennék kíváncsi az it started with a kissre!!!!!!!!!!!! ha vki tudja honnan tudom letölteni akkor kérlek az szóljon mert eddig csak a feliratot találtam meg hozzá. :(
2012. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!