Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bakancslista fent van...

A Bakancslista fent van teljesen a youtube-on?

Figyelt kérdés
Én nem találom, de egyik ismerősöm már mondta, h megnézte ott. Ha valaki megtalálta már, belinkeli nekem?! Előre is köszönöm!

2012. júl. 8. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem leltem.

Kérdés, hogy ismerősöd mikor nézte?

Elvileg ezek így jogsértő cuccok. Ha teljes filmet találsz Youtube-on, figyeld meg, általában a feltöltés időpontja 6 hónapnál ritkán több.


Ugyanis YT adatforgalma iszonyatosan nagy. Nem tudnak mindent ellenőrizni, vagy legalábbis idő, mire odaérnek. Vagy sok esetben maga a kiadó/forgalmazó leli meg, jelenti az illetékeseknek, ők meg vagy "csak" a filmet törlik, vagy több figyelmeztetés után magát a feltöltőt is az összes - még a jogtiszta - feltöltéseivel is együtt.


Könnyen megeshet tehát, hogy a barátod látta még pár hete, de azóta törölték:(

Viszont van fenn így is sok, elég beírnod: teljes film, s kiadja a listát. Csak találsz valami kedvedre valót!

2012. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Hát, jó kérdés mikor látta... 1-2 hónapja. Azóta meg simán tudták már törölni, ha megtalálták. Igen, van fent sok jó film, szoktam is ott filmeket nézni, de engem most konkrétan ez érdekelt. :) Majd megnézem ilyen online nézhetős oldalon, vagy megkérek valakit, hogy legyen szíves nekem letölteni.

Köszi mégegyszer!

2012. júl. 8. 18:31
 3/4 anonim válasza:
a kèrdèsre nem tudok vàlaszt adni, de ajànlanèk egy hasonlò filmet nézd meg yt-n vagy töltsd le. a cìme: a növérem huga
2012. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. júl. 11. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!