Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani horror filmet és valami vicces vígjátékot?

Figyelt kérdés
Valami nagyod durva horror filmet szeretnék megnézni, de ne a Fűrész legyen, mert azt már láttam.. És valami nagyon vicces vígjátékot szeretnék megnézni, de ne a Torrente legyen mert azt is láttam.. (Nem nagyon fontos hogy az pont vígjáték legyen) Előre is köszi..
2012. júl. 6. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Trancsírák (horror-vígjáték és mindkettő műfajban kiválóan helytáll)
2012. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi..
2012. júl. 6. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Kannibál holocaust. Dokumentum film. 53 országban betiltották mert annyira élethűek az emberölések

HA SZERETED AZ ÁLLATOKAT VAGY NE NÉZD MEG A FILMET MERT VAN BENNE ÁLLATKÍNZÁS (bár én imádom az állatokat megnéztem mert akkor nem tudtam mi vár rám + nem néztem meg az állatkínzásokat mert az hogy még pl: a Fűrészben a csapdák jó meg a Szerb filmben a műbaba mert azok hamis jelentek)


Ha nagyon akarod tudni akkor ezt olvasd el, ha szereted az állatokat ne (nyugodj meg én is bef*stam amikor megtudtam)

Tessék még le is rakom jó mélyre ha nem akarod látni



(((((((((igazi élő lélegző állatokat voltak a filmben amiket megöltek))))))))))))

2012. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi.. én is imádom az állatokat, de azért megnézem hogy tudjam mit csináltak ezek a mocskos emberek..
2012. júl. 6. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:
1983-as film talán. De az biztos hogy 1980-as évek környékén készült.
2012. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 OoVvSs válasza:

"a túlvilág szülöttje" igazán jó. Mondjuk ez inkább thiller, de azért gyakran látni véres jelenetet is.

"horrorra akadva" egy igazán vicces film, de vannak benne "szex jelenetek", amik nem is igazán azok, mert azok is eléggé viccesek.

2012. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 7. 20:47
 8/9 Farkasember666 válasza:

Horror: Nem fogadott hívás ( Amikor először néztem, majd be+artam XD )

Vígjáték: Sátánka vagy Drakula halott és élvezi ( mindkettő állati ökörség, de szerintem megunhatatlanok )

2012. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
horrora akadva 1-4 ( horror paródia)
2012. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!