Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szereti még valaki rajtam...

Szereti még valaki rajtam kívül a Glee-t?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy van ez a nagyszerű sorozat, és mégis olyan rettentő kevés rajongója van. Pedig nagyszerű zenéket dolgoznak fel, fiataloknak szóló, igazi, vérbeli tinisorozat, és mégis igen gyér rajongói táborral rendelkezik. Miért van ez?

2012. jún. 28. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7. vagyok:)

Természetesen eredeti nyelven nézem, semmit se szoktam magyarul nézni:D kivéve ami magyar, de azt meg nem nézem meg :D:D

Rendben majd írok, hogy hogy tetszik:) Még van pár rész az amcsi skinsből, ami annyira nem jön be mint az uk, de azért megnézem azt is utána leszedem a Glee-t :)

2012. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon imádom kedvenc sorozatom :) A kedvenceim Finn és Rachel <3 <3 Remélem még lesz jó pár évada
2012. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!