Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szereti még valaki rajtam...

Szereti még valaki rajtam kívül a Glee-t?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy van ez a nagyszerű sorozat, és mégis olyan rettentő kevés rajongója van. Pedig nagyszerű zenéket dolgoznak fel, fiataloknak szóló, igazi, vérbeli tinisorozat, és mégis igen gyér rajongói táborral rendelkezik. Miért van ez?

2012. jún. 28. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van még rajtad kívül aki szereti, na aggódj:)

Egyrészt a "nagyszerű zene" nem biztos, hogy mindenkinek nagyszerű.

Másrészt rengeteg más fiatalokról/nak sorozat van még, lehet, hogy azokat nézik.

Nagyon kevesen azért nem lehetnek, mert csak megélt 3 évadot, szeptemberben indul a negyedik, valamint egész estés filmet is adtak ki.

Ez a mai világban, mikor több sorozatot leállítanak az első évad után, mert nem hozza az elvárt nézettséget, nem is olyan rossz eredmény.

2012. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Bocs, igaz, akkor rosszul tettem fel a kérdést: Van olyan magyar, vagy Magyarországon élő valaki, aki szereti rajtam kívül a sorozatot? :)


Tudom, hogy külföldön nagy keletje van, nagyon-nagyon szeretik, híres emberek gyerekei, sőt, maguk a "sztárok" is nézik, ezzel tisztában vagyok, de itt hazánkban vajmi kevesen vagyunk. Ezzel még nem is lenne baj, ha nem azt hallanám úton útfélen, ha megkérdezem, vagy megemlítem a sorit, hogy ad1: nem is hallottam még róla, ad2: túl nyálas, tök gagyi.

Eh!

Bezzeg a hülye kórházsorozatok futnak ezerrel, meg a nyomozós, rendőrös hülyeségek, amik nagyjából mind egy kaptafára épültek, míg az ilyen egyedi és különleges, frissítő sorozatok nem kapnak helyet sehol. Az első évadot leszinkronizálták, aztán caput!


Amiért pedig a kérdésem szólt volna - és a te egyetlen válaszodon kívül nem is kaptam többet, ergo itt is megmutatkozik a nézettség -, az az, hogy most a 4. évadot hogy a viharba fogom megnézni? Ugyanis a fordító valószínűleg nem ér rá, akik előtte csinálták, totál belassultak, és azóta szerintem már le is adták, vagyis ott fogok állni szeptemberben felirat nélkül - mert sajnos annyira nem beszélem jól az angolt -, csak azért mert igazán nem is hagyták felfedezni a sorozatot. :(


Eh, bocsi, hogy kiöntöttem neked a bánatomat, de most úgy kikívánkozott belőlem... :)


Köszi a válaszodat!

2012. jún. 28. 19:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja, hogy magyarok. Hát az passz:)

Nem gond amúgy, elolvaslak szívesen, csak segíteni nem tudok:)

Mellesleg én sem nézem, csak otthon vagyok a sorozatok világában.


Talán rosszkor volt rossz helyen ez a Glee. Értem ezalatt, hogy az általad is említett kórházas meg nyomozós sorozatok már több éve mennek, és mikor indultak nem nagyon volt más kategória, ami gyökeret eresztett volna. Tehát nézettek lettek, annak ellenére, hogy hasonló témájúak. A vámpírosokat kifelejtettük:) A Vámpírnaplóknak és a True blood-nak is hatalmas tábora van itthon is és külföldön is.

Most a nyári szünetben kelendőek másfajták is (indulnak új sitcomok, és egy motorosokról szóló is), de a Glee is épp most szünetel. Semmi se jön össze neki:)

A Pretty Little Liars jól tartja magát, szerintem nagyban köszönheti annak, hogy nem szünetel nyáron.

Amúgy itt van most ez a Glee Project. Az első évadot még fordították, aztán leálltak. A második már a negyedik résznél jár... Jó kérdés, hogy hogy lesz így negyedik évad:)

Annyi jó van a dologban, hogy az éneklős részeket lehet felirat nélkül is élvezni:)

2012. jún. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Megint rosszul tetted fel a kérdést:p Mert ugyan én magyar vagyok, de én sem Magyorországon lakom:)


Én nagyon szeretem a Glee-t, egyik kedvenc sorozatom:D A Glee Projectet pedig egyenesen imádtam:D:D az első évadot is, és most a második is nagyon nagyon szuper:D

Egyetértek veled, kevés ilyen jó, üdítő sorozat van manapság, kár érte, hogy nincs túl nagy sikere a magyarok körében. Szerintem egyábkét épp ott rontották el az egészet, hogy annyira gagyi magyar szinkront csináltak neki, mert pl. számomra élvezhetetlen úgy, sőt egyenesen idegesítő, pedig először én is még annó a tv-ben láttam egy részt, és csak utána kerestem rá neten. Szóval szerintem nagyon sok múlik a szinkronon...

Én amúgy legfőképpen a zene miatt szeretem, szerintem szuper feldolgozásokat csinálnak benne:)

A magyar felirat miatt meg szerintem ne aggódj, biztosan fognak majd csinálni. Vagy ha nem, töltsél hozzá angolt, nagyon egyszerű nyelvezeten beszélnek:) És még tanulsz is vele:)

2012. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nos, talán van abban valami, amit mondtál 1., mármint hogy rosszkor volt rossz helyen. Végül is nem is bánnám, hogy kevesen szeretik, mert ezáltal válik különlegessé, és amúgy is megőrjítene az a láz, ami speciel a Twilightot övezi, vagy a hasonszőrű sorozatokat, filmeket...

Csak ez a nyamvadt feliratprobléma ne lenne... :/ :(


2., neeem, most jól tettem fel a kérdést, mert ha te külföldön élsz, akkor valószínűleg te aránylag jól is beszéled az angolt (feltételezem...), ergo nem lesz feliratbajod. :) meg hát, írtam is, hogy tisztában vagyok, hogy külföldön sokan szeretik.

Azért szerintem nem annyira egyszerű a nyelvezete egy kezdő angolosnak... :) és amúgy is élvezhetetlenné válik számomra a rész, miután lefordítom magamnak, és csak utána tudom megnézni... :(


szóval marad a remény, hogy valaki majd elvállalja :)


köszönöm a válaszotokat! :)

2012. jún. 29. 09:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyváradi vagyok, szóval viszonylag kevés angol lakik errefele is, ez még nem annyira külföld, itt is sok magyar lakik:)Sőt, ahol én lakom csak magyark laknak:p Szóval mégsem olyan helyes a feltételezésed:)

Bár abban igazad van, hogy nincs felirat problémám, mert suliban angolt tanultam felsőoktatásban is.

A twilightos hisztéria engem is megőrjítene, talán jobb is így:) Más meg nem tudja miről marad le:):P

2012. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos ezeket olvasni:D

Én nagy skins rajongó vagyok, de mivel újra végig értem rajtam ezért rákerestem, hogy hátha találok valami hozzá hasonlót. Sokan mondják hogy a Glee hasonlít hozzá... Most akkor úgy érzem csatlakozok a Glee nézők sorában és megfogom nézni, hogy mennyire is jó valójában:)))

2012. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, jól teszed! :) Csak kérlek hogy eredeti nyelven nézd, úgy a legjobb! :)
2012. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nekem is jó olvasni ezeket a sorokat... :) Nos, utolsó előtti, a Skinst nekem is sokan ajánlották, de én úgy tudom, hogy inkább a Gossip Girlre (másik nagy kedvencem, éppen ezért fogom megnézni a Skinset is, ha eljutok odáig...) hajaz, nem pedig a Glee-re.

Persze én csak örülni tudok annak, hogy elkezded nézni a Glee-t, szóval nem is mondok többet, csak annyit, hogy tényleg eredeti nyelven nézd (bár, ha meg fogod szeretni, akkor a 2. és 3. évadot úgyis kénytelen leszel azzal nézni), mert Rachel hangja eredetiben sokkal-sokkal jobb, de persze ez a többiekre is nagyon-nagyon igaz... Kurt  :)


Jaj, ha már elkezdted nézni, írhatnál, hogy tetszik, kíváncsi leszek. :) Épp most fűztem meg barátnőmet, hogy ő is kezdje el nézni, és hát nagyban tölti a részeket, annyira megtetszettek neki az ajánlott dalok. :) Szóval, csak rajta! :)


Forever Glee and the New Directions 

2012. jún. 30. 20:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is ma kezdte el nézni, már a 10. résznél tart! :)
2012. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!