Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Ideglelés...

Mi a véleményetek az Ideglelés Csernobilban című filmről?

Figyelt kérdés
Én láttam, igaz jobbra számítottam de nem bántam meg hogy megnéztem.

2012. jún. 24. 18:54
 1/8 anonim válasza:
nekem nagyon teccik trailer alapjan,de meg nemtalatam meg magyarul és nagyon szeretném megnezni ha tudod linkeld nekem lecciii..elore is koszonom:))
2012. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem jobb a könyv...SOKKAL... ha még nem láttad a filmet akk sztem olvasd el őket és utána nézd meg a filmeket de fordítva is jó mert 1 csomó fontos és nem fontos dolgot is kihagytak a filmből (szinte a főbb szálakat hagyták szerencsére, mert így sokkal jobb a könyv) meg ráadásul a könyv sokkal jobban leírja + részletezi:P;) de azért ha találok 1 honlapot ahonnan le tod tölteni vagy megnézni szólok:):D
2012. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mekkora gyík vok... nem ide:D XDDDD szakadok a hülyeségemen bocsánat
2012. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindjárt indulok rá, fél 11-kor kezdődik, aztán majd írom, hogyan tetszett. :D
2012. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Engem amúgyis érdekel Csernobyl, kíváncsi vagy a filmre is. :)
2012. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na megnéztem. Nekem nem nagyon tetszett, pedig szeretem a műfajt. Persze nem bánom, hogy beültem, de lehet a közönség hibája is, hogy nem jött át. Majdnem minden "jajj mi volt ez a hang?" jelenetnél valaki elröhögte magát. xD
2012. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem egyáltalán nem tetszett...A történet jó lett volna de az egész film alatt semmi nem történt.
2012. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem tetszett,ma néztem meg,csak a vége....
2012. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!