Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ideglelés Csernobilban? Egy...

Ideglelés Csernobilban? Egy részét magyarországon forgatták?

Figyelt kérdés

emlékszem h a TV ben is mondták h vmilyen elhagyatott játszótéten v vidámparkban volt forgatva..

fa valaki eltudná küldeni a vidi linkjét megköszönném :D


2012. jún. 2. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Én nem tudok erről sokat. De szerintem tuti hogy ott a valódi helyszínen forgathattak mert a zóna nagy része már kezd tisztulni és már van bejárás oda, egyedül prypiat város van teljesen lezárva mert az van legközelebb az erőműhöz és ott még tartósan nagyon nagy a sugárzás de oda is van bejárási lehetőség, persze engedéllyel. Tudom hogy nem ez a kérdés de logikátlan az hogy a film egy részét miért épp itt forgatnák amikor ott szinte majdnem minden helyszín használható.
2012. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem is baj h ezt mondtad mert azt hittem be lehet menni oda a környező falukba illetve városokba
2012. jún. 2. 12:04
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Igen, Magyarországon! És be is járhatóak a helyszínek (egy része) [link]
2012. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én meg is lepődtem ezen. Azt tudom, hogy elég sok filmet forgattak minálunk, de erről a csernobilis filmről nem tudtam.

De nagyon örülök ennek. :D

2012. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Kiskunlacháza és a kelenföldi hőerőmű egyes részei felismerhetőek benne :)
2012. jún. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
14%
Szentkirályszabadjainál forgattak egyes jeleneteket. A többiről sokat nem tudok de a film az jóra sikerült szerintem.(a trailerek alapján)
2012. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mikor kezdik vetitenni eszt a filmet a magyar mozikban ?
2012. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
06.21
2012. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kőszi már várom hogy fel tegyék online és ha leadják moziban az nap vagy másnap már nézhető
2012. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
70%
És pár pillanatra fellelhetőek a régi ikarus buszok :D
2012. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!