Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hany fele dragon ball letezik?

Hany fele dragon ball letezik?

Figyelt kérdés

megakarom nezni az egeszet.

melyikkel kezdjem ??mert lattam valami dragon ball gt meg dragon ball red ribbon army vagy valami hasonlo.



2012. jún. 22. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van a sima Dragon Ball, ami 153 részes, ebben Goku még kisfiú. Ehhez van 4 egész estés movie és két oktatófilm jellegű special.


Ezt követi a Dragon Ball Z, ami ha jól emlékszem 293 részes, és 14 movie van hozzá, bár ebben nem vagyok biztos, meg akad még pár special, és egy két részes OVA.


Aztán jön a GT, ami viszont mangában nem létezik, csak egy filler, így jóval gyengébb, mint az alapsorozat. Hatvanvalahány részes, és egy movie van hozzá.


A Legújabb a Dragon Ball Kai, ami a Z sorozat tömörített változata. Ugyanaz, csak rövidebben, felesleges jelenetek nélkül.

2012. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Es ilyen sorrendben nezzem ahogy te leirtad ??

Amugy nagyon koszi !!!

2012. jún. 22. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez az időrendi sorrend, kivéve persze a Dragon Ball Kai, mert az megegyezik a Z-vel, illetve némelyik movie nem illeszthető be pontosan az időrendbe.
2012. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a kai rol csak képeket láttam, de van benne egy turles nevű pasi aki gonosz :'( éás van valami kretén szuemüveg benne..és állítolag lesz az animaxon egyszer...
2012. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!