Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az animax vagy bármelyik...

Az animax vagy bármelyik csatorna fogja sugározni a Dragon Ball-t vagy Dragon Ball Z-t?

Figyelt kérdés
Dragon Ball GT-t leadta az animax, esetleg van valakinek információja arról hogy leadják a simát-és a Z-t is esetleg?
2012. jún. 21. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem valószínű, mivel ezeket a késő esti műsorsávba száműzték anno. Sokkal több esély van arra, hogy az Animax a Dragon ball Kai jogait veszi meg egyszer, ami a Z sorozat tömörített, felújított változata. Minden csak attól függ, milyen sikerrel futott a GT, ilyen téren viszont nem vagyok képben.
2012. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, akkor jobban járok ha leszedem és nem várok míg hátha leadja valamelyik csatorna
2012. jún. 21. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, én is ezt tettem. És nincs mit. :)
2012. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én azt olvastam a wikipédiaán hogy 2012-ben dragon ball kai lesz mert ott volt hogy ( a dr4agon ball wikipédiáján) és ott volt hogy műsorlista vagy mi a jó ég és ott volt beíyrva szóval reménykedem és abban is hogy a kai-ban benne lesznek a kedvencek 8gohat,goten,trunks,vegita,sátán és a többiek :)
2012. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A "Dragon Ball: Kai" elvileg tervben lenne, de most nagy pácban van az Animax. :/

Egyébként a DBZ-re van olyan határozat, hogy 16-os korhatár kéne rá, ami azt jelenti, hogy 21-05 óra között vetíthető. De az Animax a britekhez tartozik, ami alapján 15-ös korhatáros film 20-06 óra között vetíthető. (A briteknél 16-os besorolás helyett 15-ös van.)

2012. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hamarosan AXN Spin indul Közép-Európában, és annak lesz joga a "Dragon Ball: Kai" sorozatra.
2012. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Erdelyi vagyok,s beleneztem a roman animaxba,mert UPC-n a magyar minimax(mert itt kulon van) utan nem akart menni az animax,de nem kar,mert mostmar egy darab szar lett a sok dragon ball gt-vel meg a naruto-van,meg az AXN-es sorozatokkal,odakapcsoltam,mert ott szerencsere nincs roman szinkron rajta(csak a Hello Kitty-n)hanem felirat van...Este 11 volt,semmi sem volt a tv-ben,majd odakapcsoltam,es ugy felkaptam a fejem,mikor megszolalt a Dargon ball Kai focimdala,hogy csak na,megneztem azon a 44,45-ik reszt ,de akkor az volt a baj hogy gt ment,szoval ha dragon ball kai kell,roman animax,igaz en se,meg egy par ember nem ert belole semmit,de ha mar van,lehet nezni
2014. febr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!