Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg lesz Star Wars 7?

Tényleg lesz Star Wars 7?

Figyelt kérdés
Többen is mondták h a híradóban hallották, de mivel én nem nézek sűrűn tv-t nem tudok róla. Igaz ez? És ha igen akkor most mit talált ki George nagybácsi? :)

2012. jún. 21. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Mikor olvastam a kérdést rögtön eszembe jutott hogy ezt már 2003 környékén is hallottam hogy tervezik, pedig akkor még a Sithek bosszúja sem jött ki.

Szerintem nem is lesz belőle semmi mert Lucas a múltkor mondta hogy nem akar több bőrt lehúzni a témáról. A jogokat meg biztos nem adja el.


[link]

2012. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Könyvben elméletileg van még 3 talán, de azt nem tudom, hogy megfilmesítik-e.
2012. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: Rengeteg folytatása van, azt hiszem, te a Thrawn-trilógiára gondolsz. Na azt nem fogják megfilmesíteni. Azt olvastam valamelyik hírportálon, hogy elvileg lesz még három film, de nem lesz bennük Skywalker nevű szereplő *hüpp - Luke töketlen, de így szeretjük. És ha ő nincs, akkor nincs Mara se :(*
2012. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Könyvből(elő, utó történetből) magyarul is több mint 80 darab van, angolul pedig több száz. Ám ezek egyikét sem Lucas írta így nagyon kicsi az esély, hogy megfilesítsék.
2012. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, a könyveket tudom, 94 db van ( ebből 2 előkészületben) :) már majdnem mindet olvastam, angolul az összes meg van a gépemen, a filmre voltam kíváncsi. Ja és a Thrawn-trilógia a kedvencem, ha azt leforgatnák filmbe az óriási siker lenne, mert ahogy visszajelzéseket látok, (majdnem) mindenki szerint ez a legjobb...dehát ez van...sajnos

És köszi a válaszokat! :))

2012. júl. 9. 13:31
 6/9 Wixze válasza:
Lesz star wars 7 sőtt még lehet hogy lesz 8 és 9-is!
2013. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Wixze válasza:
Amúgy már nem George Lucas-é a Lucasarts hanem a Disney-é 4,5 milliárdért vette meg a Disney.
2013. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

- A Disney megvette a Lucasfilmet. Lesz Star Wars 7, sőt még 8. és 9. rész is, mivel ez egy új triológia. J. J. Abrams fogja rendezni.

- Az IMDb szerint -bár ott is meg van említve, hogy még csak híresztelés -Luke, Leia, Han, Lando, C-3PO szerepelni fognak, mégpedig az eredeti színészekkel.

-Állítólag a rajongók által írt könyvekre, történetekre fittyet fognak hányni (Trawn-triológia, Yuuzhan Vong háború stb.). Ám lehet, hogy ötletet merítenek belőlük, pl. lesz benne valami gonosz főparancsnok vagy ellenséges galaxisonkívüliek, bár én 99,9 %-ig biztos vagyok abban, hogy főgonosznak valami Sith-et/Sith-eket fognak valahonnan összeszedni.

- Könnyen meglehet, hogy a 7. rész évtizedekkel a Jedi visszatér cselekménye után fog játszódni, így Luke itt már egy idősödő Jedi Mesterként fog megjelenni. Ez magyarázat lehet arra is, miért az eredeti, mára megöregedett színészek állnának újra a kamerák elé. Nézzétek meg ezt a posztert, sok helyütt látni a neten:


[link]


-A cselekményről egyelőre abszolút nem tudni semmit. Sokan félnek attól, hogy valami metroszexuális b*zifilm fog kijönni, de szerintem ez nem nagyon valószínű. Igaz, én anno a 2-3. részben Hayden Christensen-t találtam valami elképesztően nyálasnak Anakin Skywalker, a későbbi Darth Vader (!) megformálására -teljesen jogos az Arany Málna díj - az Obi-Want alakító Ewan McGregor viszont szerintem telitalálat volt. A Disney korábbi alkotásaiból kiindulva (Karib-tenger kalózai, Perzsia hercege stb.) jó képekre és színészekre számítok; ha a filmet elcseszik, az valaszínűleg valami gagyi cselekmény miatt lesz. Bár reméljük, ez nem fog bekövetkezni.

Kamaszként imádtam a Star Wars-t, ma már különösebben nem érdekel, az újabban készült rajzfilmek, animációs filmek a klónháborúkról pedig teljesen hidegen hagynak; de erre most én is kíváncsi vagyok, hogy mit fog alkotni a Disney.

2013. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!